اخبار ارز دیجیتال

بازار کریپتو برای یک رالی دیگر آماده است، اما این بار توسط آلت کوین ها رهبری می شود!

یکی از معامله گران مطرح بازار ارزهای دیجیتال معتقد است که این بازار برای رشد دیگری آماده است، اما این بار آلت کوین ها حرف اول را در رالی پیش رو خواهند زد.

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر بازار کریپتو، به 685300 دنبال کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت که نمودار TOTAL در حال آماده شدن برای یک رالی تقریباً 33 درصدی است و به نقل از Dailyhodl. نمودار ارزش بازار TOTAL تمام دارایی های رمزنگاری را ردیابی می کند.

به گفته معامله‌گر، این افزایش زمانی اتفاق می‌افتد که آلتکوین‌ها در مرکز قرار گیرند و قیمت بیت‌کوین (BTC) دوره تثبیت خود را طی کند.

ون دی پوپ گفت:

به نظر می رسد نمودار ارزش بازار بازار ارزهای دیجیتال برای یک حرکت دیگر به سمت 1.2 تریلیون دلار آماده است، اما این حرکت توسط ارزهای دیجیتالی غیر از بیت کوین انجام خواهد شد. احتمالاً قبل از حرکت بزرگ بعدی یک دوره تثبیت خواهیم داشت.

TOTAL نمودار یک هفته ای
TOTAL نمودار یک هفته ای

با نگاهی به نمودار این معامله گر، به نظر می رسد که او ارزش TOTAL را قبل از آوریل 1.2 تریلیون دلار برآورد می کند. تا لحظه نگارش این مقاله، TOTAL به 1.578 تریلیون دلار می رسد.

ون دی پاپ می گوید که چشم انداز نمودار او برای تسلط بیت کوین (BTC.D) از این موضع صعودی برای آلت کوین ها پشتیبانی می کند. به گفته تحلیلگر BTC.D که سهم بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال را اندازه گیری می کند، احتمالاً الگوی مشاهده شده در سال های 2016 و 2020 تکرار می شود. در طول این دو سال و درست قبل از رویداد نصف شدن بیت کوین، تسلط این ارز دیجیتال به اوج خود رسید.

نصف کردن، که پاداش استخراج کنندگان بیت کوین را به نصف کاهش می دهد، برای آوریل 2024 (آوریل 1403) برنامه ریزی شده است.

ون دی پوپ می گوید:

سلطه بیت کوین چند ماه قبل از نصف شدن به اوج خود رسید. تاریخ دوباره تکرار می شود. این اتفاق در سال‌های 2016 و 2020 رخ داد و به نظر می‌رسد در سال 2024 اتفاق بیفتد. وقتی تسلط بیت کوین به پایان رسید، انتظار دارم آلت کوین‌ها عملکرد بهتری داشته باشند.

نمودار هفتگی تسلط بیت کویننمودار هفتگی تسلط بیت کوین
نمودار هفتگی تسلط بیت کوین

اما در مورد خود بیت کوین، ون د پاپ فکر می‌کند که قیمت احتمالاً قبل از رسیدن به پایین‌ترین حد خود به حدود 36000 دلار کاهش می‌یابد.

او همچنین گفت:

ممکن است که بیت کوین قبلاً به این نقطه رسیده باشد، اما به نظر می رسد که سطوح پایین تر قبل از حرکت بالاتر در حال آزمایش هستند. من شخصاً بیت‌کوین‌های بیشتری بین 36000 تا 40000 دلار می‌خرم. این محدوده ثابت و کاملاً مشخص است.

نمودار قیمت 1 روزه BTC/USDTنمودار قیمت 1 روزه BTC/USDT
نمودار قیمت 1 روزه BTC/USDT

منبع

dailyhodl.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا