اخبار ارز دیجیتال

بازار کریپتو در 10 سال آینده به 200 تریلیون دلار خواهد رسید

Yat Siu از Animoca معتقد است آسیا سریعترین بازار وب 3 در حال رشد است، در حالی که حوزه های قضایی مانند ایالات متحده عقب هستند.

به گفته یکی از بنیانگذاران شرکت نرم افزار بازی مستقر در هنگ کنگ و شرکت سرمایه گذاری Animoca Brands، ارزش اکوسیستم ارزهای دیجیتال جهانی در سال های آینده به طور تصاعدی رشد خواهد کرد و پتانسیل رشد تا 200 برابر در یک دهه را دارد. قسمت پادکست Valr در 28 می، Yat Siu پیش‌بینی کرد که بازار ارزهای دیجیتال، که در حال حاضر بر اساس CoinGecko ارزشی در حدود 2.7 تریلیون دلار دارد، به زودی دو یا سه برابر خواهد شد و ابراز اطمینان کرد که صنعت به نقاط عطف خواهد رسید. 18 ماه، می‌توانیم تصور کنیم فضا را دو یا سه برابر کنیم.» اگر به 200 تریلیون دلار یا حتی بیشتر شتاب دهیم، فکر می‌کنم می‌توانیم در عرض یک دهه به این عدد برسیم.

سیو گفت که رشد پیش‌بینی‌شده توسط میلیاردها نفری که دارای دارایی دیجیتال در اکوسیستم وب 3 هستند هدایت می‌شود، داشتن یک میلیارد مالک ملک کاملاً ممکن است زیرا ما یک میلیارد دارنده توکن خواهیم داشت، این در دنیای فیزیکی امکان‌پذیر نیست. در پادکست، وی همچنین بیان کرد که آسیا خود را به عنوان سریعترین بازار در حال رشد برای وب 3 تثبیت کرده است، در حالی که حوزه های قضایی مانند ایالات متحده در حال حاضر عقب مانده اند، نیروی پیشرو در وب 3 به وضوح آسیا، به ویژه ایالات متحده است. یک رهبر در تمام زمینه های فناوری است، اما به دلایل واضح در وب 3 عقب مانده است، تا حدی به این دلیل که در بخش نظارتی عدم اطمینان وجود دارد، بنابراین من فکر می کنم آسیا پیشرو است و به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

خوش بینی او در مورد رشد بالقوه بازار وب 3 با موضع صعودی او در مورد بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، که در زمان نگارش مقاله 1.3 تریلیون دلار بود، مطابقت دارد. در ماه آوریل، سیو یک پیش‌بینی بلندمدت کریپتو انجام داد و گفت شکی ندارد که بیت‌کوین روزی به یک میلیون دلار خواهد رسید، در زمان نوشتن این مقاله، بیت‌کوین با قیمت 67750 دلار معامله می‌شد که 14 برابر کمتر از قیمت پیش‌بینی‌شده بود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا