اخبار ارز دیجیتال

بازده کوین بیس در سال 2023 از 400 درصد فراتر خواهد رفت

مدیر عامل Coinbase فشار سیاسی و تصمیم آینده در مورد ETF بیت کوین را رد می کند زیرا قیمت سهام 200 دلار در افق ظاهر می شود.

صرافی بیت کوین، کوین بیس، رنسانس در سهام را زمانی می بیند که اوج سود سکه در سال 2023 از 400 درصد عبور می کند، داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بزرگترین پلت فرم معاملات ارز دیجیتال در ایالات متحده در این هفته به بالاترین حد خود در 20 ماه گذشته رسیده است. ، کوین بیس و بیت کوین همگی در سال 2023 افزایش یافته اند، اما با نزدیک شدن به پایان سال، به نظر می رسد عملکرد صرافی به طور فزاینده ای در یک لیگ خاص خود قرار دارد.

سهام سکه این شرکت در 19 دسامبر به 162 دلار رسید و از 4 عبور کرد. معامله گران اکنون انتظار حرکت بیشتری دارند زیرا بازارها برای تایید نهایی اولین صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین در ایالات متحده (ETF) شمارش معکوس می کنند. اتر، کوین بیس عملکرد بهتری داشتند و ETH/USD افزایش یافت.

بر اساس داده‌های وب‌سایت رسمی کتی وود، مدیرعامل ARK، وجود سکه در شرکت نوآوری ARK ETF (ARKK) تنها تا ماه دسامبر، برخی از آن‌ها، به‌ویژه غول سرمایه‌گذاری ARK Invest، با افزایش سکه مواجهه خود را با سکه کاهش داده‌اند. حدود 11 درصد افزایش یافتند، این دارایی ها، در حالی که هنوز بزرگترین جزء ARKK هستند، بسیار پایین تر از قیمت کل کمتر از 255 دلار هستند.

با این حال، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase معتقد است که تنها راه رو به جلو برای ارزهای دیجیتال در سال 2024 است، زیرا این شرکت در این هفته نزدیک به 80 میلیون دلار در تلاش های جمع آوری کمک های مالی برای حمایت از نامزدهای محافظه کار در ایالات متحده جمع آوری کرد. او با پیوستن به چندین بازیکن کریپتو، در مصاحبه‌ای در 19 دسامبر به CNBC گفت: «فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که مطمئن شویم مردم می‌دانند که ضد کریپتو فقط سیاست بدی در دی سی است.»

آرمسترانگ به دیگر موانع فعلی برای کوین بیس اشاره کرد، از جمله رد قانون تعاون توسط تنظیم کننده مسئول تسویه ETF ها، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. او جذابیت بازار سهام را در یک محیط پس از ETF خلاصه کرد. تمام جنبه های زنجیره ارزش در اینجا نقش دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا