اخبار ارز دیجیتال

بازگشت توکن های غیر قابل تعویض! بهترین NFT ها از نظر توسعه کدامند؟

علاقه به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای دیجیتال مرتبط در بازار نزولی سال‌های 2022-2023 کاهش یافت، اما به نظر می‌رسد این بخش از بازار کریپتو دوباره در حال رونق است.

پلتفرم تجزیه و تحلیل داده Santiment فهرستی از 10 ارز دیجیتال برتر مرتبط با NFT را بر اساس فعالیت توسعه آنها در 30 روز گذشته منتشر کرده است.

Dicentraland (MANA) با نسبت فعالیت توسعه چشمگیر 267.57 در صدر فهرست قرار دارد. Flow (FLOW) و Metaplex (MPLX) نیز به ترتیب با مقادیر 234.7 و 40.43 در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

موتور کوین (ENJ) که در 24 ساعت گذشته نیز افزایش چشمگیری در حجم معاملات داشته است، با نرخ توسعه 14.97 در جایگاه چهارم قرار دارد. Sandbox (SAND)، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال محبوب در این زمینه، نیز با ضریب توسعه 14.9، پنج ارز دیجیتال برتر را تکمیل می کند.

جالب است بدانید که در رتبه ششم یک ارز دیجیتال نسبتا ناشناخته به نام Ave Gucci (GHST) قرار دارد.

رتبه هفتم متعلق به ارز دیجیتال معروف Axi Infinity (AXS) است که نماد مدیریتی بازی با همین نام است که با وجود محبوبیت و ارزش بازاری نزدیک به یک میلیارد دلار، هنوز به اوج خود در نوامبر 2021 بازنگشته است. در آن زمان ارزش کل بازار Oxy Infinity از مرز 10 میلیارد دلار گذشت و قیمت توکن AXS آن به بیش از 160 دلار رسید.

در انتهای لیست احساسات، نام سایر ارزهای دیجیتال مانند MONA، NFTX و PUNK به چشم می خورد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا