اخبار وب 3

بازی‌های OKX Exchange web3 برای پایدار بودن باید «سرگرم‌کننده و جذاب» باشند

مدیر ارشد نوآوری جیسون لاو از شرکت‌های بازی‌های بلاک چین خواست تا بر آموزش گیمرها در مورد مزایا تمرکز کنند و برای ترویج بازی‌های تبادل OKX Web3 تلاش کنند.

با ادامه توسعه اکوسیستم بازی بلاک چین، شرکت‌ها در تلاش هستند تا با ایجاد اتحادهایی که می‌تواند گیمرهای بیشتری را وارد میدان کند و آنها را به دنیای Web3 معرفی کند، از این حرکت سرمایه‌گذاری کنند.

در 8 مارس، Immutable 75 بازی وب 3 را در سه ماه گذشته منتشر کرد. این تعداد کل بازی های مبتنی بر بلاک چین Immutable را به 270 می رساند.

با رشد چشمگیر اکوسیستم بازی خود، صرافی ارز دیجیتال از OKX سرمایه گذاری کرد و از طریق Immutable وارد بازی Web3 شد.

جیسون لاو، مدیر ارشد نوآوری صرافی کریپتو OKX، گفت که این صرافی در حال همکاری با Web3 برای گسترش بیشتر اکوسیستم بازی است.

لاو به کوین تلگراف گفت که Web3 چیزهای زیادی برای بهبود تجربه بازی دارد، از جمله فعال کردن مالکیت واقعی و “موتور نوآوری” در بازی ها و تبلیغ بازی های Web3 در صرافی OKX!

بازی های OKX Exchange Web3 سرگرم کننده و هیجان انگیز خواهند بود!

او توضیح داد که Web3 به گیمرها این امکان را می‌دهد که دارایی‌های درون بازی خود را مالک، تجارت و کسب درآمد کنند و تجربه را افزایش دهند.

او گفت که همچنین مکانیک های منحصر به فرد بازی، مدل های تجاری و مشارکت جامعه را ترویج می کند.

طبق گفته Lau، OKX و Immutable در حال کار بر روی یک لانچ پد GameFi هستند که می تواند شتاب پذیرش بازی Web3 را حفظ کند. Lanpad از بازی های در حال اجرا پشتیبانی می کند.

وقتی از لاو پرسیده شد که جامعه رمزارز چگونه از این همکاری سود خواهد برد، گفت: LanPad آینده به بهبود قابلیت کشف و دسترسی به بازی‌ها، تجربیات و دارایی‌های Web3 آینده کمک خواهد کرد.

بازی‌های راه‌اندازی‌شده در زنجیره Immutable به طیف وسیعی از راه‌حل‌های OKX، از جمله صرافی، کیف پول و بازار توکن‌های تغییرناپذیر دسترسی دارند.

علاوه بر این، سرویس کیف پول OKX با Immutable Passport، یک روش ورود به سیستم که توسط ناشر بازی Web3 برای بازی‌های موجود در اکوسیستم خود توسعه داده شده است، یکپارچه خواهد شد.

از آنجا که این دو سازمان ابزارهایی را برای شرکت های بازی Web3 فراهم می کنند، Love معتقد است که این شرکت ها در جذب گیمرها به وب 3 نقش دارند. او از پروژه های بازی خواست تا مکانیک بازی را منحصر به فرد کنند. عشق توضیح داد:

بازی ها باید سرگرم کننده، جذاب و با کیفیت باشند تا جامعه ای پایدار را جذب و ایجاد کنند. با آزمایش آنچه Web3 به طور منحصربه‌فرد فعال می‌کند، امیدواریم شاهد رهایی از بازی‌ها از مدل بازی‌های موجود Web2 باشیم.

لاو همچنین تاکید کرد که شرکت‌های بازی‌های بلاک چین باید روی پرورش جوامع خود در هر بازی تمرکز کنند. این مدیر عامل گفت که شرکت های بازی سازی علاوه بر تبلیغ بازی ها باید به بازیکنان در مورد مزایای Web3 نیز آموزش دهند.

Immutable اکوسیستم بازی خود را با افزودن ویژگی هایی بهبود بخشیده است که بازی Web3 را برای بازیکنان آسان تر می کند. در 13 دسامبر 2023، پلتفرم بلاک چین پلتفرم اثبات مقیاس دانش صفر خود را به نام zkEVM اعلام کرد.

این به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا هزینه های بنزین را برای کاربران حذف کنند و به گیمرهای Web3 اجازه می دهد تا وارد شوند.بدون اصطکاکاتفاق می افتد.

Immutable همچنین زیرساخت کیف پول پاسپورت خود را در 19 دسامبر راه اندازی کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از حساب گوگل یا اپل کیف پول خود را ایجاد و بازیابی کنند. هدف این سرویس کمک به گیمرهای Web3 با تسهیل مدیریت حساب برای بازیکنان است.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا