اخبار ارز دیجیتال

بازی جدید Yoga Labs قیمت IPCoin را افزایش می دهد؟

روز پنجشنبه (12 ژانویه)، آزمایشگاه‌های یوگا، سازنده مجموعه‌های موفق NFT مانند Monkey Castle Rowing Club (BAYC)، برنامه‌های خود را برای ضرابخانه جدید NFT خود، Sewer Pass، اعلام کرد. اعلام این خبر منجر به افزایش چشمگیر قیمت سایر مجموعه های این شرکت از جمله MAYC و BAKC شد.

به گفته کوین اکسو و به نقل از Ambcrypto، این ضرابخانه با مکانیزم جدیدی ساخته خواهد شد. سرنوشت این ضرابخانه را بازی به نام Dookey Dash تعیین می کند. دارندگان توکن BAYC و MAYC می توانند به صورت رایگان در این بازی شرکت کنند. سایر علاقه مندان باید رمز عبور فاضلاب را از دارندگان آن در بازارهای ثانویه خریداری کنند.

زمان دریافت این توکن از 17 ژانویه تا 8 فوریه است. علاوه بر این، دریافت کنندگان می توانند بین 18 ژانویه تا 8 فوریه بازی کنند داوکی داش شرکت بهترین امتیاز کسب شده توسط کاربران ذخیره خواهد شد. بر اساس این نکات، توکن های NFT “Sure Pass” در تاریخ 15 فوریه به فرمی جدید و اعلام نشده تبدیل می شوند.

با وجود این اعلام، قیمت IPCoin که نشانه اکوسیستم Yoga Labs است، واکنش مثبتی نشان نداد. در مقابل، این توکن که در روزهای قبل از این اعلام 32 درصد افزایش داشت، پس از آن افت جزئی (5 درصدی) داشت. همچنین اعتقاد بر این است که ممکن است اصلاحات بیشتری برای IPcoin وجود داشته باشد.

تجزیه و تحلیل IPcoin نشان می دهد که شاخص حرکت ارز جهت دار (DMI) علیرغم کاهش قیمت، همچنان یک تصویر صعودی قوی ارائه می دهد. هر دو خط سیگنال و DI مثبت بالاتر از سطح 20 بودند که نشان دهنده یک پیش بینی صعودی است.

علاوه بر DMI، شاخص قدرت نسبی یا RSI نیز بالای 75 است. اما این شاخص همچنین به اشباع بیش از حد APE اشاره دارد.

نمودار قیمت IPCoin در کنار اندیکاتورهای DMI و RSI
نمودار قیمت IPCoin در کنار اندیکاتورهای DMI و RSI

اگر بازی اعلام شده و توسعه اکوسیستم فاضلاب موفقیت آمیز باشد، احتمالاً IpCoin در دراز مدت سود خواهد برد. این ارز می تواند به عنوان یک وسیله مبادله در اکوسیستم فاضلاب آینده مورد استفاده قرار گیرد. اگر این اتفاق بیفتد، تقاضای آن به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا