اخبار وب 3

بازی های بلاک چین بودجه تابستانی خود را 300 میلیون دلار افزایش می دهد

سرمایه گذاری ها در ماه جولای با رشد قابل توجهی به 297 میلیون دلار رسید که با مشارکت های استراتژیک و اعلامیه های بزرگ تقویت شد.
در ژوئن 2023، مبلغی که برای بازی های وب 3 خرج شد به 68 میلیون دلار کاهش یافت که پایین ترین سطح از سال قبل است. داده های روز پنجشنبه نشان داد که این امر عمدتاً به دلیل چالش های سخت در بازار است.
دو شرکت بزرگ تحت تاثیر شکایت های SEC قرار گرفتند که بر بسیاری از پروژه های بازی وب 3 تأثیر گذاشت.
به گفته DappRadar، در حال حاضر روزانه حدود 712611 کیف پول فعال منحصر به فرد در این بخش استفاده می شود. این نشان دهنده کاهش 0.5 درصدی نسبت به ماه گذشته است، اما همچنان 41 درصد از فعالیت های صنعتی را شامل می شود.
در ماه ژوئیه، پروژه های زیربنایی بیشترین سرمایه گذاری را دریافت کردند که بالغ بر 187 میلیون دلار یا 63 درصد از کل بودجه بود.
در همین حال، سرمایه‌گذاری در بازی‌های بلاک چین و ابتکارات متاورس در مجموع 110 میلیون دلار یا 37 درصد از کل جریان ورودی سرمایه بود.

بازی بلاک چین WAX به عنوان برترین بازیکن در زمینه بازی بر اساس معیارهای Unique Active Wallets (UAW) برجسته شد. با میانگین ماهانه 300325 dUAW، WAX میزبان بازی محبوب Web3 Alien Worlds و موارد دیگر مانند Wombat Dungeon Master و Taco است.
زنجیره BNB با 43 درصد افزایش به 108311 dUAW در جایگاه دوم قرار گرفت. این رشد بیشتر به دلیل پلتفرم های بازی بلاک چین مانند Xterio و Gaimin است.
SKALE که از بازی هایی مانند CryptoBlades پشتیبانی می کند، دارای 18133 dUAW است که 64 درصد افزایش یافته است. آنفولانزا؛ با جهش 105 درصدی به 19621 dUAW رسید.
این مکانیک بازی متمایز و تجربیات همه جانبه را ارائه می دهد و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا خود را در یک بازار اشباع متمایز کنند. همچنین جریان‌های درآمدی نوآورانه را معرفی می‌کند، از جمله فروش دارایی‌های درون بازی و اتخاذ یک مدل کسب درآمد مبتنی بر بازی.

منبع:

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا