اخبار ارز دیجیتال

بانک جامعه نیویورک پس از گزارش زیان 260 میلیون دلاری، 40 درصد سقوط کرد

New York Community Bancorp دارایی‌ها و بدهی‌های Signature Bank را که در جریان آشفتگی بانکی منطقه‌ای سال 2023 سقوط کرد، به دست آورد.

New York Community Bankorp (NYCB) که در سال 2023 Signature Bank پسند ارزهای دیجیتال را خریداری کرد، پس از گزارش زیان 260 میلیون دلاری در سه ماهه چهارم سال 2023 و کاهش سود سهام خود، در مارس 2023 شاهد سقوط سهام خود بود. علاوه بر این، Signature Bank رسما تعطیل شد و توسط دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) تصرف شد، یک هفته پس از فروپاشی NYCB، این بانک برای خرید سپرده های بانک شکست خورده و وام های غیر رمزنگاری در 20 مارس وارد عمل شد. ، 2023. فدرال شرکت بیمه سپرده ایالات متحده (FDIC) اعلام کرد که 40 شعبه Signature Bank به عنوان Flagstar Bank که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به NYCB است، فعالیت خواهند کرد.

پس از خرید Signature Bank، سهام NYCB در 21 مارس به 9.19 دلار افزایش یافت و حتی در 31 ژوئیه به 13.87 دلار رسید. توماس کانگمی، رئیس و مدیر عامل NYCB، گفت که دارایی‌ها و بدهی‌های Signature Bank از نظر استراتژیک و مالی جذاب هستند. کانگمی افزود: خرید بانک امضاء فرصتی منحصر به فرد است و با افزودن حجم قابل توجهی از سپرده های ارزان قیمت و کسب و کار بازار میانی با حمایت بیش از 130 تیم بانکی خصوصی، ترازنامه بانک را تقویت می کند. فروش اخیر سود حاصل از خرید Signature Bank را از بین برد.در 31 ژانویه، NYCB گزارش خود را برای سه ماه آخر سال 2023 منتشر کرد که نشان داد در سه ماهه 260 میلیون دلار ضرر کرده است که کمتر از سود 164 میلیون دلاری در این سه ماهه است. دوره مشابه در سال 2022

Cangemi گفت گام های قاطعی برای افزایش سرمایه برداشته است، از جمله کاهش سود سه ماهه خود به میزان 0.05 دلار به ازای هر سهم. پس از اعلام، سهام NYCB از 10.37 دلار به 6.34 دلار در 31 ژانویه کاهش یافت. آنها باز شدند و سپس اندکی به 7.12 دلار برگشتند، طبق پلتفرم TradingView، قیمت سهام در زمان نگارش این مقاله 6.49 دلار است، در می 2023، مارتین گرونبرگ، رئیس FDIC در جلسه ای گفت که شکست بانک به دلیل عدم درک او از خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال با این حال، طرف‌های دیگر موافق نیستند که خرابی‌ها اصلاً ربطی به ارزهای دیجیتال ندارد، در 5 آوریل 2023، آدرین هریس، مدیر NYDFS گفت که سقوط بانک امضا هیچ ارتباطی با قرار گرفتن آن در معرض دارایی‌های دیجیتال ندارد.

در ماه مه سال 2023، سناتور آمریکایی سینتیا لومیس از اسکات شی، مدیر عامل سابق Signature Bank به دلیل مقصر دانستن ارزهای دیجیتال در سقوط بانک انتقاد کرد و گفت که مدیر عامل این شرکت، تقصیر را به سمت دارایی‌های دیجیتال می‌اندازد و خودش را مقصر نمی‌داند. قبول نکرد

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا