اخبار ارز دیجیتال

بانک مرکزی نیجریه قوانین را برای بانک هایی که تراکنش های ارز دیجیتال را تسهیل می کنند، تسهیل می کند

هدف از این دستورالعمل تعیین حداقل استانداردها و الزامات برای روابط بانکی و افتتاح حساب برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی در نیجریه است.

تقریباً دو سال پس از اعمال ممنوعیت کل بانک‌ها برای معامله ارزهای دیجیتال، بانک مرکزی نیجریه (CBN) اکنون در بخشنامه‌ای که در 22 دسامبر برای بانک‌ها صادر شد، محدودیت‌های بانک‌های نیجریه را که تراکنش‌های ارز دیجیتال را تسهیل می‌کنند، لغو کرده است. ، CBN اذعان کرد که افزایش تقاضای جهانی و پذیرش رمزارز، حفظ محدودیت های سختگیرانه اعمال شده بر موسسات مالی در سال 2021 را غیرقابل توجیه می کند.

با این حال، روندهای کنونی در سطح جهانی لزوم تنظیم فعالیت های ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP ها) را که شامل ارزهای دیجیتال و دارایی های رمزنگاری شده است، نشان داده است. برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) در نیجریه حساب می کند و بیشتر این دستورالعمل ها برای اطمینان از شیوه های صحیح مدیریت ریسک در صنعت بانکداری در رابطه با فعالیت های VASP در نظر گرفته شده است. این یک مجوز است.

با این حال، در بیانیه تاکید شده است که موسسات مالی هنوز از نگهداری، معامله یا تراکنش ارزهای دیجیتال با استفاده از حساب های خود منع شده اند.در فوریه 2021، کوین تلگراف گزارش داد که بانک مرکزی نیجریه تمام موسسات مالی تحت نظارت را از ارائه خدمات منع کرده است. صرافی های رمزنگاری در در همین حال، در اخبار جدیدتر، صنعت بلاک چین محلی از دولت فدرال نیجریه خواسته است تا مقرراتی را اجرا کند که ادغام گسترده سیاست بلاک چین تایید شده را در این کشور تشویق کند.

Obinna Iwuno، رئیس انجمن سهامداران بلاکچین نیجریه (SiBAN) اخیراً بر نیاز به یک چارچوب نظارتی برای تسریع پذیرش فناوری بلاک چین در بخش‌های مختلف اقتصاد تاکید کرده است، Iwuno به Cointelegraph گفت که نیجریه به طور کامل برای اجرای این فناوری مجهز است. مجهز است و ما اکنون آماده پذیرش کامل هستیم و سیاست بلاک چین که توسط دولت آغاز شده است، در صورت اجرای کامل، نیجریه را به عنوان یک پیشگام در چشم انداز اقتصاد دیجیتال این قاره قرار می دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا