اخبار ارز دیجیتال

بایننس و ژانگ پنگ ژائو قصد دارند شکایت CFTC را رد کنند

بایننس، چانگ‌پنگ ژائو و ساموئل لیم، مدیر ارشد اجرایی سابق، قصد دارند از مارس دو درخواست برای رد شکایت CFTC ارائه کنند.

صرافی کریپتو بایننس و مدیر عامل آن چانگ پنگ ژائو قصد دارند با ارائه درخواستی از دادگاه بخواهند شکایت علیه تنظیم کننده کالاهای ایالات متحده را رد کند، در یک پرونده در 24 جولای به دادگاه منطقه ایلینوی، چندین نهاد بایننس، ژائو و مدیر عامل سابق ساموئل لیم گفتند. آنها قصد دارند قبل از 27 ژوئیه دو درخواست جداگانه برای رد شکایت ارائه کنند.

نهادهای خارجی بایننس و ژائو قصد دارند یک درخواست مشترک برای رد شکایت ارائه کنند، لیم قصد دارد یک درخواست جداگانه برای رد شکایت ارائه کند و به بخش‌هایی از درخواست ارائه شده توسط نهادهای خارجی Binance و Changpeng Zhao بپیوندد.

بایننس همچنین به دنبال مجوز برای فراتر رفتن از محدودیت 15 صفحه ای در خلاصه ای است که برای حمایت از حرکت خود استفاده کرده است، که صرافی تا 50 صفحه درخواست کرده است، با استناد به پیچیدگی شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا علیه خود، پیچیدگی شکایت از آن. CFTC و تعداد استدلال‌هایی که متهمان انتظار دارند در حمایت از درخواست‌های رد خود ارائه کنند، متهمان پیش‌بینی می‌کنند که خلاصه‌های حقوقی آنها در حمایت از هر دو درخواست از سقف پانزده صفحه تجاوز کند.

CFTC در ماه مارس از Binance و Changpeng Zhao شکایت کرد و مدعی شد که صرافی ارز دیجیتال به درستی در رگولاتور ثبت نشده است، حتی اگر بایننس آگاهانه تراکنش‌های روی پلتفرم خود را از ساکنان ایالات متحده از حداقل سال 2019 مسدود کرده است. این تراکنش‌ها در چندین ارز دیجیتال انجام شده است. برای افرادی که در ایالات متحده واقع شده اند و عمداً قوانین ایالات متحده را نقض کرده اند.

رگولاتور همچنین روند انطباق بایننس را زیر سوال برد و مدعی شد که به طور داوطلبانه عملیات خود را در خارج از ایالات متحده انجام داده و محل دفتر مرکزی خود را برای اجتناب از مقررات ایالات متحده پنهان کرده است. در 5 ژوئن، بایننس و ژائو شکایت کرد و ادعا کرد که اوراق بهادار ثبت نشده ای را که به مشتریان آمریکایی اجازه می دهد می فروشد. برای استفاده از پلتفرم جهانی خود و ادعا کرد که ژائو از سرمایه مشتری سوء استفاده کرده است.

شکایت SEC ادعا می کند که در سال 2018، مدیر ارشد انطباق بایننس، که گمان می رود لیم باشد، در ارتباطی به یکی دیگر از افسران انطباق گفت که ما به عنوان یک بورس اوراق بهادار بدون مجوز در ایالات متحده فعالیت می کنیم همچنین به اتهام اجازه به روس‌ها برای استفاده از پلتفرم آن در نقض تحریم‌های آمریکا مورد بررسی قرار گرفته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا