اخبار ارز دیجیتال

بایننس چندین سرویس توکن اهرمی را به حالت تعلیق درآورد

بایننس از کاربران خواست تا قبل از پایان مهلت، توکن های خود را به دارایی های دیگر تبدیل و بازخرید کنند.

صرافی کریپتو بایننس اعلام کرد که پشتیبانی از برخی از توکن های اهرمی خود را که به بیت کوین، اتر و BNB مرتبط هستند در تاریخ 3 آوریل متوقف خواهد کرد. بایننس تصمیم گرفته است تا به پشتیبانی از توکن های اهرمی جفت شده با Tether پایان دهد. (USDT) که در 19 فوریه اعلام شد، توکن های اهرمی تحت تأثیر شامل BTCUP و BTCDOWN، ETHUP و ETHDOWN، و BNBUP و BNBDOWN هستند.

صرافی رمزارز معاملات و خدمات اشتراک سه جفت توکن دارای اهرم را در تاریخ 28 فوریه در ساعت 06:00 UTC متوقف می‌کند، طبق گفته بایننس، تمام سفارش‌های معاملاتی برای توکن‌های اهرمی که ذکر کردند در آن تاریخ به طور خودکار حذف خواهند شد. این بدان معناست که کاربران از آن نقطه به بعد قادر به ثبت سفارش نخواهند بود، بایننس از کاربران خود خواسته است تا توکن های اهرمی را که دارند با سایر دارایی ها قبل از مهلت اعلام شده معامله کنند، سپس به تدریج توکن ها را از اول آوریل حذف کرده و بازخرید خواهند کرد. تا 3 فروردین ادامه خواهد داشت. کاربران ذکر شده بایننس می‌توانند توکن‌های خود را قبل از تاریخ خروج از فهرست بازخرید کنند، اما اگر کاربران نتوانند توکن‌های خود را به موقع برای بازخرید بازخرید کنند، صرافی اعلام کرد که توکن‌ها را بر اساس ارزش مربوطه در تاریخ خروج از فهرست به USDT تبدیل می‌کند، بایننس توکن‌ها را تخصیص می‌دهد. به حساب های کاربران ظرف 24 ساعت و به آرامی توکن های اهرمی را از کیف پول کاربران حذف کنید

توکن‌های اهرمی بایننس محصولات مشتقی هستند که به سرمایه‌گذاران در معرض دید اهرمی نسبت به دارایی‌های رمزنگاری که به آن‌ها مرتبط هستند، می‌پردازند. به گفته Binance Leveraged Tokens، توکن ها نشان دهنده سبدی از موقعیت های قراردادی ثابت هستند و تحت تأثیر تغییرات قیمت در بازار قراردادهای ثابت قرار می گیرند. آنها به معامله گران رمزارز اجازه می دهند بدون نیاز به ارسال وثیقه، موقعیت های اهرمی را اتخاذ کنند، که همچنین به آنها اجازه می دهد تا سطوح حاشیه تعمیر و نگهداری را حفظ نکنند و نگران انحلال نباشند، علیرغم مزایایی که بایننس هشدار داده است که معامله توکن لوریج نیز خطرات خاص خود را دارد، از جمله اثرات تغییرات قیمت در بازار قراردادهای ثابت، حق بیمه و نرخ های تامین مالی.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا