اخبار ارز دیجیتال

بایننس 5 میلیون دلار پاداش برای راهنمایی معاملات داخلی ارائه می دهد

Crypto Kit 314 میلیون توکن BOME را قبل از فهرست شدن در Binance خریداری کرد که باعث ایجاد بحث هایی در مورد تجارت داخلی در بین اعضای جامعه شد.

صرافی کریپتو بایننس اعلام کرده است که پاداشی بین 100،000 تا 5 میلیون دلار به افرادی که گزارش‌هایی مبنی بر معاملات احتمالی خودی یا فساد در صرافی ارائه دهند، ارائه می‌کند. در 16 مارس، بایننس اعلام کرد که دفتر کل Memecoin مبتنی بر Solana (BOME)، توکن با بیت کوین، تتر، First Digital USD (FDUSD) و لیر ترکیه جفت شده است. علاوه بر این، Binance Futures گفت که USDS را نیز فهرست خواهد کرد. قرارداد دائمی M BOME با اهرم تا 50 برابر.

قبل از فهرست شدن بایننس، کیت کریپتو 314 میلیون توکن BOME را به قیمت 2.3 میلیون دلار در صرافی غیرمتمرکز Raydium (DEX) با قیمت متوسط ​​0.0074 دلار خریداری کرد، پس از فهرست، ارزش توکن به 0.026 دلار رسید و ارزش توکن پس از علامت گذاری در فهرست تجاری. و بحث هایی را در جامعه برانگیخت، و برخی ادعا کردند که این یک تجارت داخلی است، در Reddit یکی از اعضای انجمن از آنها پرسید که آیا فکر می کنند این یک معامله خوش شانس است یا یک نکته داخلی، در حالی که دیگری پیشنهاد کرد که معامله گر ممکن است یک خودی بایننس باشد.

بایننس در بیانیه‌ای به X می‌گوید که تحقیقاتی را در مورد اتهامات مربوط به معاملات داخلی مربوط به فهرست BOME آغاز کرده است، بایننس گفت که در تحقیقات اولیه خود، فردی که در مرکز این اتهامات قرار دارد هیچ ارتباطی با بایننس نداشته است، بایننس همچنین می‌گوید: جامعه برای ادامه گزارش هرگونه تجارت بالقوه خودی یا سایر تخلفات مرتبط با صرافی، پلتفرم معاملاتی اعلام کرد که به کسانی که گزارش های مربوطه را ارسال می کنند 100000 تا 5 میلیون دلار پاداش خواهد داد و قول داد که هویت فرستنده را فاش کند. مخفی، صرافی گفت که به طور کامل بررسی خواهد کرد و یافته های خود را عمومی خواهد کرد، بایننس همچنین گفت که می خواهد یک محیط معاملاتی شفاف را حفظ کند و از هر گونه رفتاری که ممکن است بر عادلانه بودن بازار تأثیر بگذارد اجتناب کند.

در حالی که برخی در طول شور و شوق سولانا memecoin به سودهای نجومی دست یافتند، همه آنقدر خوش شانس نبودند، در 15 مارس، تاجری که BOME را خیلی زود خریداری کرد، پس از فروش توکن های خود یک روز قبل از افزایش سرسام آور قیمت توکن، میلیون ها سود بالقوه به دست آورد. ، معامله گر 170 میلیون توکن را به قیمت 131000 دلار قبل از افزایش توکن فروخت، با قیمت فعلی بازار، ارزش توکن ها 2.3 میلیون دلار بود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا