اخبار ارز دیجیتال

با انباشته شدن برنامه ها ، آفریقای جنوبی مجوز صرافی های کریپتو را آغاز می کند

درخواست ها قبل از مهلت 30 نوامبر ارسال شده اند، بنابراین تأییدیه های بیشتری در انتظار است.

به گزارش رویترز، اداره رفتار بخش مالی آفریقای جنوبی (FSCA) 59 درخواست مجوز از پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال را تأیید کرده است تا تحت قوانین فعلی تنظیم شوند. به نقل از رویترز، فلیسیتی ماباسو، مدیر FSCA، 262 درخواست مجوز دارد. از صرافی‌های ارزهای دیجیتال پردازش شده، تا تاریخ 12 مارس، 59 تأییدیه از مجموع 355 متقاضی صادر شده است. طبق گزارش بلومبرگ، شرکت‌های ارز دیجیتال تا مهلت 30 نوامبر 2023 درخواست داده‌اند و تحت خدمات مشاوره مالی و واسطه گری (FAIS) تنظیم خواهند شد. ) عمل کنید.

Unathi Kamlana، کمیسر FSCA گفت که این قانون حمایت های جدیدی را برای مشتریان فراهم می کند و به تنظیم کننده ها اجازه می دهد تا اقدامات اجرایی را انجام دهند و به مرجع نظارت مالی بانک رزرو آفریقای جنوبی (SARB) اجازه می دهد نظارت را انجام دهد. بلومبرگ گفت: همانطور که مجوز و نظارت را انجام می دهیم، می دانیم که ممکن است شکاف هایی وجود داشته باشد که توسط چارچوب نظارتی موجود، قانون FAIS قابل رفع نیست، و ممکن است لازم باشد که همانطور که می یابیم، بر اساس آن کار کنیم. اولین کشور آفریقایی که مجوز صرافی های رمزنگاری را صادر کرد، با توجه به ایجاد یک چارچوب قانونی جداگانه برای ارزهای رمزنگاری شده زمانی که برای اولین بار فرآیند نظارتی را در سال 2021 آغاز کرد، SARB در اواخر همان سال اعلام کرد که در مقرراتی که در سال 2023 منتشر خواهد شد، ارز دیجیتال یک دارایی مالی و نه ارز اعلام شود، در پایان FSCA یک محصول مالی اعلام شد، در ژوئیه کمیسیون FSCA اعلام کرد که 20 درخواست قبل از پایان مهلت در نوامبر دریافت شده است و صرافی های رمزنگاری که بدون مجوز پس از این مهلت مشمول اقدامات اجرایی مانند جریمه و تعطیلی خواهد بود. FSCA اعلام کرد که 128 درخواست دریافت کرده است و 72 مورد از آنها بین دسامبر و 14 مارس بررسی خواهد شد.

در ماه فوریه، خزانه داری ملی آفریقای جنوبی در بررسی بودجه سالانه خود گفت که تغییر سیاستی را برای گنجاندن استیبل کوین ها در تعریف دارایی های کریپتو اعمال خواهد کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا