اخبار ارز دیجیتال

با ثبت 222 میلیون دلار ورودی ETF بیت کوین ایالات متحده، قیمت بیت کوین افزایش یافت

قیمت بیت کوین امروز به دلیل ورود قابل توجه 222 میلیون دلاری به ETF بیت کوین آمریکا به بالای 67000 دلار رسید که نشان دهنده بازار صعودی است.

قیمت بیت کوین امروز به حرکت صعودی خود ادامه داد و در 24 ساعت گذشته از مرز 67000 دلار عبور کرد، زیرا به نظر می رسد سرمایه گذاران تمرکز خود را به ارز دیجیتال معطوف کرده اند. قیمت بیت کوین توسط جریان قابل توجه ETF بیت کوین ایالات متحده هدایت می شود، بنابراین بیایید نگاهی دقیق تر به جریان های ورودی اخیر توسط ETF بیت کوین ایالات متحده بیندازیم، قیمت بیت کوین از سال گذشته قدرت قابل توجهی به دست آورده است، همانطور که توسط مشاهده می شود. با افزایش بیش از 145 درصدی طی 12 ماه گذشته، شایان ذکر است که به نظر می رسد هجو و تایید ETF های بیت کوین در ایالات متحده، اعتماد را در بخش کریپتو در سال جاری افزایش داده است.

اگرچه قیمت بیت کوین اخیراً شاهد یک مبادله متلاطم بود که عمدتاً به دلیل داده های مربوط به جریان سرمایه خنک کننده به صندوق های ETF بیت کوین بود، اما طبق آخرین داده های Farside Investors، این سناریو در این هفته تغییر کرد که در همین حین شاهد ورود قابل توجهی به وسایل سرمایه گذاری بود. بیت کوین ETF در ایالات متحده در مجموع 221.5 میلیون دلار ثبت کرد که باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران شد.

به طور خاص، در این هفته کل ورودی به وسیله سرمایه گذاری 948.3 میلیون دلار بود که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به ارز دیجیتال است. در پست اخیر X، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، انعطاف پذیری ETF های بیت کوین را برجسته کرد و به آن اشاره کرد. بالچوناس در جریان دو هفته گذشته تاکید کرد که این جریان‌ها جریان‌های منفی مشاهده شده در آوریل را جبران می‌کند، اما او بر اهمیت این رقم تاکید کرد زیرا هم ورودی و هم خروجی به حساب‌هایی را نشان می‌دهد که در معاملات ETF رایج است. به این نوسانات و اظهار داشت که چشم انداز بلندمدت مثبت است. او همچنین خاطرنشان کرد که ارزش جریان بیت کوین ETF به دارایی های تحت مدیریت (AUM) نسبتاً کوچک است که نشان دهنده ثبات است. در فروشگاه

در همین حال، بیت کوین با 1.35 درصد افزایش به 66977.71 دلار رسید، در حالی که حجم معاملات با 15.50 درصد کاهش به 25.81 میلیارد دلار رسید که نشان دهنده افزایش 146 درصدی نسبت به سال گذشته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا