اخبار ارز دیجیتال

با شروع سال جدید چه اتفاقی برای Dogecoin، Shiba Inu و Bonk خواهد افتاد؟

Dogecoin در طول مسیر با چالش هایی روبرو بوده است، اما پتانسیل بازگشت مجدد را دارد. با وجود کاهش اخیر قیمت، Shiba Ino 7.410 تریلیون توکن سوزانده است. Bunk نسبت به سایرین کاهش قیمت شدیدتری را تجربه می کند، اما هنوز فرصتی برای بهبود دارد. با تمام این اوصاف، در سال جدید چه انتظاری باید از میم کوین داشته باشیم؟

به گفته کوین اکسو و به نقل از beincrypto، بازار کریپتو به دلیل نوسانات خود شناخته شده است و این را می توان به وضوح در نوسانات اخیر کوین های میم محبوب مانند DOGE، SHIB و BONK مشاهده کرد. این ارزهای دیجیتال با انعکاس احساسات گسترده تر بازار و رفتار سرمایه گذاران، وضعیت فعلی صنعت ارزهای دیجیتال را به ما نشان می دهند و به ماهیت غیرقابل پیش بینی آن اشاره می کنند.

با وجود کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر که بخشی از آن به دلیل پویایی بازار و واکنش سرمایه گذاران به رویدادهای مختلف است، تحلیلگران در حال بررسی عواملی هستند که ممکن است نشان دهنده احیای توکن های DOGE، SHIB و BONK در سال 2024 باشد.

Dogecoin در حال مبارزه برای رشد است

دوج کوین، ارز دیجیتال پیشرو در میان ممکوین ها، در این مسیر با چالش های مختلفی روبرو شده است. قیمت Dogecoin نتوانست سطح 0.11 دلار را بشکند و در سه هفته گذشته بیش از 16 درصد کاهش یافته است.

با وجود روند نزولی در بازار کریپتو، توکن DOGE در تلاش است تا ارزش خود را بالاتر از سطح پشتیبانی 0.087 دلار حفظ کند.

اگرچه Dogecoin با فشار فروش مواجه است، اما این memecoin پتانسیل بازگشت به محدوده 0.15 تا 0.20 دلار را دارد. به گفته تحلیلگر فنی Big Chonis، Dogecoin در شرف شکل گیری یک الگوی پرچم صعودی است که می تواند محرک رشد “نسبتا سریع” آن به سمت سقف های بالاتر (HH) باشد.

پیش بینی قیمت Dogecoin

Jaquis، تحلیلگر Why Bitcoin، تاکید کرد که هر چرخه Dogecoin دارای ویژگی‌های متمایز و الگوهای تکراری است. او خاطرنشان می کند که گمانه زنی ها در مورد DOGE به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. دلیل این امر را می توان به چراغ سبز ایلان ماسک برای راه اندازی سرویس های پرداخت X (توئیتر سابق) در سال 2024 نسبت داد و اکنون امیدها برای دیدن نام Dogecoin در بین گزینه های پرداخت X بیشتر از همیشه شده است.

جکیس معتقد است که چنین توسعه ای می تواند Dogecoin را به 1 دلار برساند.

حرکات نهنگ های شیبا اینو و اقدامات جامعه آنها

یکی دیگر از بازیگران اصلی در بازار سکه های میم، شیبا اینو، فعالیت قابل توجهی از سوی سرمایه گذاران و جامعه خود دیده است. چنین داده هایی که توسط Whale Alert به دست آمده است، حرکت عظیم 25.4 تریلیون توکن بین کیف پول ها را نشان می دهد که نشان دهنده سطوح بالای تعامل سرمایه گذاران با این ارز دیجیتال است.

علاوه بر این، جامعه شیبا اینو به طور فعال در سوزاندن توکن مشارکت دارد و در سوزاندن 7.410 تریلیون توکن با افزایش 17.6 درصدی نرخ سوزاندن توکن در دوره گذشته مشارکت داشته است. با وجود این اقدامات، قیمت شیبا اینو در دو هفته گذشته بیش از 12 درصد کاهش یافته است، اما این میم سکه در یک ماه گذشته 27.5 درصد افزایش قیمت داشته است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو
پیش بینی قیمت شیبا اینو

صرف نظر از نوسانات اخیر قیمت شیبا، تحلیلگر فنی Kaleo توصیه می کند که شیبا اینو را زیر نظر داشته باشید و پتانسیل آن را دست کم نگیرید. با توجه به شکست اخیر قیمت اتریوم به بالای 2300 دلار، این تحلیلگر انتظار دارد SHIB نیز همین روند را دنبال کند.

کالیو گفت:

تعجب نخواهم کرد که مشابه آنچه در اکتبر 2022 (مهر 1401) اتفاق افتاد، دوباره شاهد افزایش سریع قیمت شیبا و ایجاد شمع های صعودی و بلند باشیم. در این زمان، شیبا اینو بالاخره توانست از محدوده قیمت فعلی خود خارج شود.

سفر BONK پر فراز و نشیب بوده است

BONK، میم سکه ای که به سرعت در شبکه Solana محبوبیت پیدا کرد، کاهش قابل توجهی در قیمت داشته است. BONK در دو هفته گذشته 41 درصد سقوط کرده است و تنها در هفته گذشته 20.8 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

اگرچه قیمت BONK در 15 دسامبر 2023 به بالاترین حد خود (ATH) 0.00003416 دلار رسید، اما ارزش آن تا به امروز حدود 57 درصد کاهش یافته است. این توکن در حال حاضر در محدوده 0.0001446 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 4.4 درصد کاهش یافته است.

با ارزش بازار 887 میلیون دلار، BONK سومین سکه بزرگ میم در بازار در نظر گرفته می شود، پیش از DOGE و SHIB.

پیش بینی نرخ بانکی
پیش بینی نرخ بانکی

پس از چنین کاهش قابل توجهی قیمت، یک تحلیلگر فنی بازار معروف به Cold Blooded Shiller گفت که BONK ممکن است بازگشت احتمالی را تجربه کند. با این حال، او در پیشنهادات خود محتاط است زیرا بسیاری از مردم انتظار چنین بهبودی در قیمت را دارند.

شیلر تایید کرد:

منطقه تقاضای روزانه، منطقه تثبیت قیمت اخیر قبل از افزایش احتمالی، و افزایش احساسات نسبت به BONK در توییتر، به ویژه با بازگشت memecoin ها پس از کاهش میزان سود محقق نشده، می تواند ترکیبی مطلوب از عوامل برای بهبود توکن باشد.

آینده سکه های میم

مسیر آینده این میم سکه ها در هاله ای از عدم قطعیت است. کاهش اخیر قیمت BONK منعکس کننده ماهیت بی ثبات memecoin ها است که به شدت تحت تأثیر احساسات بازار و رفتار سرمایه گذاران قرار دارند. تلاش های Dogecoin برای حفظ سطح حمایت Shiba Inu و ابتکارات تحت رهبری جامعه، پویایی غیرقابل پیش بینی این ارزهای دیجیتال را برجسته می کند.

اگرچه این ممکوین ها با آشفتگی بازار مواجه شده اند، اما همچنان توجه سرمایه گذاران و علاقه مندان عادی در بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب می کنند. ترکیبی از نفوذ رسانه های اجتماعی، مشارکت جامعه و نیروهای بازار، ممکوین ها را به جنبه ای جذاب از بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است.

منبع

beincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا