اخبار ارز دیجیتال

با شکست ETF های بیت کوین، شاخص احساسات رمزنگاری به پایین ترین حد در 100 روز گذشته رسید.

شاخص ترس و طمع کریپتو به 48 سقوط کرد و پایین ترین سطح 100 روزه را برای احساسات بازار کریپتو ثبت کرد.

شاخص ترس و طمع کریپتو به پایین‌ترین سطح ۱۰۰ روزه خود رسید، زیرا بیت کوین به دنبال تصویب صندوق‌های قابل معامله در مبادلات (ETF) در ایالات متحده به کاهش خود ادامه داد. در 24 ژانویه، شاخص به 48 واحد کاهش یافت و آن را در محدوده احساسات خنثی قرار داد که دو واحد کاهش نسبت به روز گذشته و 15 واحد کاهش نسبت به روز مشابه در هفته گذشته، زمانی که احساسات کاملاً صعودی بود، کاهش یافت.

به گفته Cointelegraph Markets Pro، این پایین‌ترین رقم در 100 روز برای این شاخص است که در 16 اکتبر 2023 به رقم 47 رسید، زمانی که بیت کوین کمی بالاتر از 28500 دلار معامله می‌شد. شاخص عملکرد کلیدی بازار، مجموع‌ها و وزن‌ها را جمع‌آوری می‌کند تا احساسات روزانه بازار ارزهای دیجیتال، نوسانات (25 درصد)، حرکت و حجم بازار (25 درصد)، رسانه‌های اجتماعی (15 درصد)، نظرسنجی‌ها (15 درصد)، تسلط بیت‌کوین (10 درصد) را به تصویر بکشد. و روندها (10 درصد).

بیت کوین در 8 ژانویه، چند روز قبل از تایید چندین ETF بیت کوین در ایالات متحده، به بالاترین سطح دو سال اخیر نزدیک به 47000 دلار رسید، اما از آن زمان به زیر 40000 دلار رسیده است، به ویژه یک ETF، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) که بیش از 2 دلار را مشاهده کرد. میلیارد دلار خروجی از تبدیل ETF آن، نشان می دهد که احساسات از اواخر اکتبر 2023 در قلمرو طمع باقی مانده است، در حالی که بازار با تایید ETF صعودی بود.

در 11 ژانویه، یک روز پس از تایید چندین ETF بیت کوین، به عدد 76 رسید، و بالاترین میزان از زمان رسیدن به عدد 77 در 11 نوامبر 2021، یک روز پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ، یعنی بیش از 69000 دلار.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا