اخبار ارز دیجیتال

با وجود موانع اجرایی، علاقه شرکت های آمریکایی به ارزهای دیجیتال همچنان قوی است

نود و نه درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی Paxos گفتند که شرکت آنها در سال 2023 نسبت به سال های گذشته تمرکزی برابر یا بیشتر روی پروژه های رمزنگاری و بلاک چین داشته است.

Paxos به 400 مدیر شرکت خدماتی گفت که یک گزارش جدید از شرکت رمزنگاری Paxos نشان می‌دهد که 99 درصد شرکت‌های خدمات مالی مستقر در ایالات متحده که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، در سال 2023 به همان اندازه یا بیشتر از سال‌های گذشته بر روی پروژه‌های رمزنگاری تمرکز خواهند کرد. مؤسسات مالی مستقر در ایالات متحده با حداقل پنج میلیون کاربر و 50 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت یا 50 میلیارد دلار حجم پرداخت سالانه.

گزارش پذیرش دارایی دیجیتال سازمانی در سال 2023 نشان می‌دهد که علیرغم علاقه شدید به پذیرش این فناوری، شرکت‌ها با موانع و چالش‌های مختلفی روبرو هستند، به طوری که 56 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که پیچیدگی پیاده‌سازی بزرگترین مانع برای شروع یک تصمیم است. دارایی ها و فناوری بلاک چین در مواجهه با رویدادهای بازار، چالش های اقتصادی و نیاز به وضوح بیشتر مقرراتی نشان می دهد که شرکت ها ارزش بلندمدت این فناوری را درونی کرده اند.

جاناتان آناستازیا، مدیر عامل مسترکارت، در این گزارش گفت که همکاری با یک شرکت رمزنگاری محلی به آنها کمک کرده است، زیرساخت ها دشوار است و ما مجبور شدیم با این تجربه عمیق به دنبال یک بازیکن بومی در این فضا باشیم. به دنبال گرد هم آوردن شرکت‌ها در این سفر، این گزارش ادامه داد، و 51 درصد از پاسخ‌دهندگان به نوسانات بازار به عنوان مانع اصلی پیشرفت پروژه‌های کریپتو یا بلاک چین اشاره کردند و 43 درصد دیگر به هزینه مالی اجرای آن اشاره کردند. مانع اصلی

علیرغم چالش‌ها، کمتر از ۲ درصد از پاسخ‌دهندگان نظرسنجی گفتند که عدم اعتقاد به مزایای بلاک چین مانعی است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا