اخبار ارز دیجیتال

بدهکاران FTX ارزش ادعاهای ارزهای دیجیتال را بر اساس قیمت روز بازار تخمین می زنند

در یک طرح تجدید سازمان‌دهی فصل 11، بدهکاران FTX بیان می‌کنند که دریافتنی‌های مشتری برای ارزهای دیجیتال با استفاده از جدول تبدیل، با ارزش‌گذاری بر اساس تاریخ ثبت، ارزش‌گذاری می‌شود.

بدهکاران صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX یک طرح تجدید سازماندهی اصلاح شده فصل 11 را ارائه کرده اند که نشان می دهد ارزش ادعاهای دارایی مشتریان از زمان سقوط صرافی در نوامبر 2022 در یک دادگاه ورشکستگی اخیر تعیین می شود. ایالات متحده برای منطقه، بدهکاران گفتند که هرگونه ادعای حقوق مشتری علیه صرافی برای جبران غرامت به دارنده، بر اساس ارزش تاریخ تشکیل پرونده ورشکستگی صرافی در 11 نوامبر خواهد بود.

در صورت تایید طرح، ارزش مورد ادعا با استفاده از نرخ تبدیل مندرج در جدول تبدیل، ارزش دارایی کریپتو بر حسب پول تعیین می شود، اما پس از تشکیل پرونده ورشکستگی، قیمت کریپتو افزایش یافته است، بیت کوین در زمان ثبت 17036 ارزش دلار در زمان انتشار 42272 دلار بود، در همین حال، ماه گذشته در 30 نوامبر، FTX موافقت کرد که حدود 873 میلیون دلار از دارایی های تراست را با درآمد حاصل از آن بفروشد تا بستانکاران صرافی سقوط کرده را بپردازد.

جوزف مولدووان، رئیس راه حل های تجاری، بازسازی و شیوه های حاکمیتی در موریسون کوهن، یک شرکت حقوقی مستقر در نیویورک، قبلاً پیچیدگی ورشکستگی FTX را توضیح داد و گفت که غیرمعمول ترین چیز در مورد ورشکستگی FTX این است که بدهکاران، نهادهای پیچیده ای هستند. که بدهی های قابل توجهی دارند.

در همین حال، در 7 دسامبر گزارش شد که کمیته ویژه مشتریان FTX 2.0 پیشنهاد بازنگری در طرح سازماندهی مجدد برای حفظ تعادل بین منافع ذینفعان را داده است، از سوی دیگر، تحقیقات قابل توجهی در مورد فعالیت های دارایی های رمزنگاری مرتبط با FTX انجام شده است. تحقیقات و بررسی های Alameda انجام شد، گزارش ها در 9 دسامبر نشان داد که کیف پول های مرتبط با این نهادهای منحل شده 23.59 میلیون دلار دارایی دیجیتال را به چندین صرافی ارز دیجیتال منتقل کرده اند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا