اخبار وب 3

برای رونق بعدی آماده شوید: روز نسخه ی نمایشی سرمایه گذار برای نمایش بهترین های Web3

Cointelegraph Accelerator روز دموی سرمایه گذار بعدی خود را در 30 نوامبر با همکاری Cipholio، Bitmart، Leadblock Partners و MetaEra برگزار خواهد کرد.
اکوسیستم Web3 ممکن است در سال 2023 از نظر سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) سال خشکی داشته باشد، اما مطمئناً با سرمایه گذاری های بسیاری در طیف گسترده ای از جایگاه ها، نقاط برجسته خود را داشته است.
آخرین داده ها نشان می دهد که بهترین های Web3 تا کنون حدود 6 میلیارد دلار در سال 2023 به دست خواهند آورد – کاهش شدیدی نسبت به بیش از 25 میلیارد دلاری که اکوسیستم در سال 2022 داشت. سال 2023 شاهد برخی از موفق ترین دورهای تأمین مالی خواهیم بود. آوردن
سال با رونق آغاز شد و شاهد یک دوره قابل توجه هجوم مالی بود. Blockchain، یک شرکت دارایی دیجیتال، با 125 میلیون دلار راه اندازی شد و سپس مقداری یک استارت آپ تراشه بلاک چین، ۷۰ میلیون دلار تضمین کرده است. LayerZero، یک پروتکل پیام‌رسانی زنجیره‌ای، با قراردادی 120 میلیون دلاری به هیجان اضافه کرد، در حالی که ناشر بازی او سری C1 خود را بست و 37 میلیون دلار به جیب خود اضافه کرد.
2023 همچنین سال راه اندازی برنامه Cointelegraph Accelerator است هدف آن کمک به پروژه های امیدوارکننده Web3 است. این برنامه به عنوان یک شتاب دهنده استارتاپی عمل می کند که از قابلیت های Cointelegraph به عنوان یک شریک رسانه ای و استراتژیک استفاده می کند. از طیف گسترده ای از محتوا، برندسازی، بازاریابی، آموزش، شبکه و راه حل های روابط سرمایه گذار پشتیبانی می کند.

بهترین های Web3 گرد هم می آیند

برای 30 نوامبر برنامه ریزی شده است، روز سرمایه گذار بعدی با هدف معرفی پروژه های امیدوارکننده وب 3 به سرمایه گذاران است. این رویداد آنلاین توسط Cointelegraph Accelerator پشتیبانی می شود. و شرکای LeadBlock سازماندهی شده. شرکت کنندگان می توانند جواهرات پنهان Web3 را در زمینه های مختلف از جمله زیرساخت، بلاک چین و موارد دیگر کشف کنند من کشف می کنم
Cipholio، بازوی سرمایه گذاری جهانی Bitmart، یک شرکت سرمایه گذاری مبتنی بر تحقیقات است که متخصص در ارزهای دیجیتال، توکن ها و پروژه های بلاک چین است. یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر اروپایی است که بر پذیرش بلاک چین سازمانی و سازمانی تمرکز دارد. MetaEra، یک گردآورنده Web3 مستقر در هنگ کنگ، نیز به عنوان یک شریک به این رویداد می‌پیوندد.
در طول روز نمایشی سرمایه‌گذار، بهترین پروژه‌های Web3 این فرصت را خواهند داشت که ایده‌ها و محصولات خود را به گروه متنوعی از سرمایه‌گذاران از سراسر جهان ارائه کنند. رویدادهای قبلی به طور متوسط ​​بیش از 150 شرکت کننده داشته اند، و با حرکت بازار به سمت احساسات مثبت، احتمالاً روز آزمایشی پیش رو پروژه های مختلف Web3 میزبانی شده توسط Cointelegraph Accelerator و شرکای آن را به نمایش می گذارد.
از آنجایی که انتظارات برای یک فصل افزایش می‌یابد، زمان زیادی است که موج بزرگ سرمایه بعدی برسد برای اجرای روز نمایش سرمایه‌گذار مجموعه‌ای از پروژه‌های امیدوارکننده از مجموعه‌های شریک را به نمایش می‌گذارد.
سرمایه گذارانی که می خواهند در پروژه هایی سرمایه گذاری کنند که پتانسیل ورود به موج بعدی را دارند اگر دسترسی دارید، می توانید از صفحه رویداد ادعا کنید.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا