اخبار ارز دیجیتال

برزیلی ها ممکن است به زودی مجبور به افزایش مالیات بر روی ارزهای دیجیتال در خارج از کشور شوند

قوانین جدید درآمد ارزهای دیجیتال از صرافی‌های خارج از برزیل را به همان میزان درآمد داخلی مالیات می‌دهد.

پس از تصویب قوانین مالیات بر درآمد جدید توسط سنای فدرال برزیل در 29 نوامبر، لایحه ای که قبلاً در مجلس نمایندگان ارائه شده بود، برزیلی ها ممکن است به زودی ملزم به پرداخت حداکثر 15 درصد مالیات بر درآمد ارزهای دیجیتال در صرافی های خارج از کشور شوند. با آغاز تغییرات در قانون مالیات بر درآمد توسط رئیس جمهور لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، این مورد تصویب شد و انتظار می رود که به تصویب برسد.

بر اساس این لایحه، هر برزیلی که بیش از 6000 ریال برزیل (1200 دلار) از تراکنش های خارج از برزیل به دست آورد، مشمول مالیاتی می شود که از اول ژانویه 2024 اعمال می شود، تغییری که باعث می شود آن وجوه با همان نرخ مالیات اعمال شود. در داخل کشور مشمول مالیات می‌شود، وجوه دریافتی قبل از آن تاریخ در صورتی که در اختیار مالک باشد مشمول مالیات می‌شود و درآمد حاصل از وجوهی که قبل از 31 دسامبر به آن دسترسی پیدا کرده است با مالیات 8 درصدی مشمول مالیات خواهد بود.

این لایحه همچنین بر صندوق های سهام، صندوق های سرمایه گذاری تک سهامدار و شرکت های خارجی فعال در بازار مالی برزیل تأثیر می گذارد، دولت امیدوار است در سال 2024 20.3 میلیارد ریال برزیل (4 میلیارد دلار) مالیات دریافت کند. سناتور روجریو مارینیو مخالفت خود را با این لایحه اعلام کرد و گفت: دولت مالیات ایجاد کرد زیرا مدیر بدی بود.

در ماه سپتامبر، روبرتو کامپوس نتو، فرماندار بانک دی برزیل، برنامه‌هایی را برای تشدید مقررات روی ارزهای دیجیتال در بحبوحه محبوبیت روزافزون در کشور اعلام کرد و در آن زمان گفت که او مشکوک به استفاده از رمزارز برای فرار از مالیات است. به بانک مرکزی برزیل در ماه ژوئن صلاحیت رسیدگی به ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی اعطا شد.

اوراق بهادار مبتنی بر رمزارز توسط Comissão de Valores Mobiliários، معادل برزیلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، تنظیم می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا