اخبار ارز دیجیتال

برنامه کاهش 300 میلیون توکن تبادل پنکیک (CAKE) از کل عرضه تایید شده آن

پیشنهاد PancakeSwap برای کاهش حداکثر عرضه توکن بومی آن پلتفرم، CAKE، از 750 میلیون به 450 میلیون مورد تایید قرار گرفت. این کار برای فاصله گرفتن کیک از مدل تورمی آن انجام می شود.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از theblock، این پیشنهاد با تقریبا 98٪ رای مثبت به پایان رسید. در روز پنجشنبه، 7 ژانویه، این صرافی غیرمتمرکز یک پیشنهاد رأی گیری برای کاهش حداکثر عرضه توکن های کیک منتشر کرد. دوره رای گیری اکنون به پایان رسیده است و نتایج نهایی نشان می دهد که اکثریت اعضا (97/88 درصد) می خواهند حداکثر عرضه این توکن را از 750 میلیون واحد به 450 میلیون کاهش دهند.

انتظار می رود سقف تغییر یافته برای عرضه توکن های کیک تا 4 ژانویه به طور رسمی در پلتفرم های اصلی ردیابی قیمت مانند CoinGecko و CoinMarketCap منعکس شود.

پس از پایان فرآیند رای‌گیری، قیمت پنکیک سوآپ تا ساعت 4:49 صبح دیروز صبح EST معادل 70.3 دلار بود. بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت کوین مارکت کپ، این توکن در 24 ساعت گذشته حدود 30.2 درصد عقب نشینی کرده است، اما در هفته گذشته بیش از 44 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

دلیل کاهش عرضه توکن کیک

PancakeSwap دلیل تغییر عرضه این توکن را حرکت به سمت هدف «CAKE Ultrasound» و دور شدن از یک مدل به شدت تورمی عنوان کرد.

تیم تعویض پنکیک گفت:

پس از دستیابی به کاهش قیمت مداوم در ماه‌های اخیر، این حرکت استراتژیک برای کاهش عرضه کل توکن‌های کیک به 450 میلیون واحد مطابق با چشم‌انداز PancakeSwap برای دستیابی به مدلی پایدار و ضد تورم است.

هفته گذشته این پلتفرم پیشنهادی برای کاهش عرضه کیک منتشر کرد.

تعویض پنکیک در X نوشت:

با کاهش عرضه توکن های کیک به میزان 300 میلیون واحد، Pancake Swap به یک مدل صدور توکن کارآمدتر از یک مدل بسیار پف کرده خواهد رسید.

در طول سال گذشته، PancakeSwap به طور قابل توجهی استراتژی توکن سازی، صدور توکن و رشد خود را اصلاح کرده است. همچنین برنامه‌هایی برای پیاده‌سازی یک مدل رأی‌گیری ویژه وجود دارد که به دارندگان این امکان را می‌دهد تا توکن‌های کیک خود را برای دریافت veCAKE به اشتراک بگذارند، که شامل جوایز و مشوق‌های شرط‌بندی است.

پیشنهاد به شرح زیر است:

اکنون که توکن کیک به مدت چند ماه به وضعیت ثابت کاهش قیمت رسیده است و ما نیز بر تسریع حرکت خود به سمت فراصوت کیک متمرکز شده‌ایم، هدف این پیشنهاد کاهش کل عرضه توکن‌های کیک به حداکثر 450 میلیون واحد است. با عرضه فعلی 388 میلیون توکن، تیم آشپزخانه معتقد است که این سقف جدید و پایین‌تر برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار در تمام بلاک چین‌ها و تثبیت مدل veCAKE کافی است.

منبع

theblock.co

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا