اخبار وب 3

برنامه Blockchain4Her برای زنان در وب3

صرافی ارزهای دیجیتال و برنامه سفیر Blockchain4Her (B4H) را رونمایی کرد، یک ابتکار پیشگام با هدف ترویج گنجاندن و ارائه فرصت های تامین مالی امن برای زنان در صنعت وب 3 و بلاک چین.
این برنامه به دنبال پر کردن شکاف جنسیتی قابل توجه و فرصت های محدود برای زنان با استعداد با استقبال از رهبران زن استثنایی به عنوان سفیر است. این پیشگامان به عنوان الگوها، سازندگان، حامیان و مربیان، توانمندسازی و ارتقای نسل جدیدی از زنان و رهبران با استعداد از طریق راهنمایی، کمک و تخصص خود عمل خواهند کرد.

سه زن برجسته قبلاً به برنامه B4H Ambassador ملحق شده اند: تس هاو، بنیانگذار Tess Ventures. ، یکی از بنیانگذاران؛ و سیسیلیا هسوه، مدیر عامل پروژه اکوسیستم لایه 2 Morph.
این ابتکار شامل پروژه ها و رویدادهای مختلفی است که بر الگوسازی، شبکه سازی، مشارکت و پشتیبانی هدفمند تمرکز دارند. سفیران داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذارند، در کنفرانس ها و سخنرانی ها شرکت می کنند، تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و آموزش و پشتیبانی جامع دریافت می کنند.
برنامه B4H Ambassador رویکردی چندوجهی برای پیشبرد نقش زنان در Web3، ترویج تنوع جنسیتی، شمول و فرصت های برابر در صنعت دارد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا