اخبار وب 3

بریتانیا برای پیشی گرفتن از ایالات متحده در وب 3، الزامات KYC کریپتو را کاهش می دهد

Policy Exchange گزارش خود را در وب 3 حاوی 10 توصیه به دولت بریتانیا منتشر کرده است.
بریتانیا به دلیل عدم قطعیت نظارتی فرصتی برای بهره مندی از خروج ایالات متحده از وب 3 دارد. اما به گفته یک اتاق فکر، برای دستیابی به آن، بریتانیا باید مسیر قانونی خود را دنبال کند و در برخی موارد الزامات ارزهای دیجیتال را کاهش دهد.
در 2 اکتبر، اندیشکده بانفوذ محافظه کار گزارشی در وب 3 با 10 توصیه به دولت بریتانیا منتشر کرد که می گوید به این کشور کمک می کند تا مقررات Web3 را بهبود بخشد.
یکی از پیشنهادات ارائه شده در این گزارش، محدود کردن تعهدات کسانی است که توکن‌ها را در یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) نگه می‌دارند. این گزارش به نمونه ای منفی از تصمیم اخیر ایالات متحده در رابطه با وب 3 اشاره می کند که هر شخص آمریکایی را که مالک یا قبلاً دارای توکن در DAO بوده، مسئول هرگونه تخلفی است که توسط DAO انجام می شود.

این گزارش همچنین پیشنهاد می‌کند که تنظیم‌کننده اصلی مالی بریتانیا، اداره رفتار مالی (FCA)، رویکرد فعلی خود را با مشتری بشناسید (KYC) کاهش دهد و اجازه استفاده از «تکنیک‌های جایگزین و نوآورانه» مانند هویت‌های دیجیتال و ابزارهای تحلیل بلاک چین را بدهد. میکند
کارشناسان می گویند که بریتانیا باید از تضعیف کیف پول های میزبان خود اجتناب کند و خدمات اثبات سهام را به عنوان یک سرویس مالی تنظیم کند. پیشنهادهای دیگر شامل اجازه دادن به صادرکنندگان استیبل کوین خصوصی برای قرار دادن ذخایر استیبل کوین نزد بانک انگلستان، ایجاد «پناهگاه مالیاتی» برای مبادلات ارزهای دیجیتال و ایجاد یک سندباکس جدید در وزارت علوم، نوآوری و فناوری است.
رگولاتورهای بریتانیایی اخیرا رویکرد سخت گیرانه تری نسبت به این صنعت در پیش گرفته اند. وزارت خزانه داری HM در حال بررسی ممنوعیت همه تماس های سرد برای ترویج سرمایه گذاری در رمزنگاری است و FCA به کسب و کارهای رمزنگاری محلی هشدار داده است که قوانین بازاریابی را رعایت کنند یا با عواقب آن مواجه شوند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا