اخبار ارز دیجیتال

بزرگترین دریافت کننده Airdrop اتنا نزدیک به 2 میلیون دلار دریافت می کند

آزمایشگاه اتنا در مجموع توکن هایی به ارزش 450 میلیون دلار برای شرکت کنندگان ارسال کرد که بزرگترین گیرنده ایردراپ آزمایشگاه اتنا تقریباً 2 میلیون دلار در توکن های اتنا (ENA) در 2 آوریل دریافت کرد.

بر اساس داده های زنجیره ای که توسط Arkham Intelligence در یک پست X در 2 آوریل تجزیه و تحلیل شد، دریافت کننده، کیف پول 0xb56، همچنین 3.3 میلیون توکن Athena به ارزش 1.96 میلیون دلار را دریافت کرده است که بین کیف پول های واجد شرایط توزیع شده است، طبق یک پست X از آزمایشگاه آتنا. تخصیص کامل airdrop توسط ساعت 7:17 صبح UTC در 2 آوریل توزیع می شود.

5 درصد کامل از ENA قبلاً به قراردادهای هوشمند قابل ادعا اختصاص داده شده است، مشارکت کنندگان اصلی 24/7 برای پشتیبانی از هرگونه سؤال قابل ادعا ENA کار خواهند کرد، پس از انتشار صفحه ادعای ایردراپ Tokens Etna، در ساعت 8 برای معامله در دسترس خواهد بود: 00am UTC که در برخی از بزرگترین صرافی‌های رمزنگاری متمرکز شامل Binance، Bybit، KuCoin، HTX، MEXC و BitMart فهرست شده است، Etna Token در 24 ساعت منتهی به ساعت 11:30 صبح بیش از 15 درصد کاهش یافت و به 0.5824 دلار رسید.

آزمایشگاه Etna USDe مصنوعی خود را در 19 فوریه در شبکه اصلی عمومی راه اندازی کرد، که در 8 مارس به سودآورترین برنامه غیرمتمرکز (DApp) در کریپتو تبدیل شد و به سرمایه گذاران بازده سالانه 67 درصد (APY) را ارائه داد. در حال حاضر 35.4 درصد بازدهی به بیش از 123000 کاربر، با ارزش کل قفل شده 1.6 میلیارد دلار (TVL) ارائه می دهد، طبق داده های DefiLlama، ارزش بازار USDe هفته گذشته 1.9 درصد افزایش یافت و 1.9 درصد در ماه گذشته با 135 درصد افزایش به 1.58 میلیارد دلار رسید.

توکن Athena هفته گذشته برای کشت در استخر راه اندازی Binance فهرست شد، زمانی که یک توکن جعلی و یک کپی از ENA در 29 مارس به ارزش 290000 دلار BNB مورد سوء استفاده قرار گرفت، نگرانی های گسترده ای در شرکت امنیتی زنجیره ای PeckShield وجود داشت، توکن جعلی را اشتباه گرفت. با سکه واقعی ENA، توکن واقعی اتنا مورد سوء استفاده قرار نگرفته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا