اخبار ارز دیجیتال

بلاک جک دورسی سود ناخالص بیت کوین را تا 90 درصد افزایش داد

Cash App در سه ماهه چهارم سال 2023 66 میلیون دلار سود ناخالص بیت کوین ایجاد کرد که 90 درصد بیشتر از سال قبل است.

جک دورسی به رهبری بلاک پیمنت 66 میلیون دلار سود ناخالص از فروش بیت کوین از طریق اپلیکیشن کش به دست آورد که 90 درصد بیشتر از سال قبل است. در 22 فوریه، بلاک گزارش درآمد سه ماهه چهارم خود را منتشر کرد که در این فروش کل بیت کوین به مشتریان (به عنوان درآمد بیت کوین بیان می شود) به 2.5 میلیارد دلار رسید که 37 درصد نسبت به سال قبل در سه ماهه چهارم رشد داشت.

جک دورسی، مدیرعامل بلاک در بیانیه ای اعلام کرد که نتایج کل سال تصویر رشد مشابهی را نشان می دهد، با درآمد بیت کوین به 9.5 میلیارد دلار، که 34 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است، در حالی که سود ناخالص بیت کوین با 31 درصد افزایش به 205 میلیون دلار رسیده است. Cash App، یک سرویس پرداخت موبایلی که به مردم امکان می دهد از طریق تلفن هوشمند یا مرورگر خود پرداخت کنند، گفت که Cash App قصد دارد با درآمد 150000 دلار در سال به یکی از ارائه دهندگان پیشرو خدمات بانکی خانگی ایالات متحده تبدیل شود. اپلیکیشن Transfer Money Cash به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی بیت کوین را با کارت های پیوند شده یا موجودی نقدی خود خریداری، بفروشند، ارسال و دریافت کنند.

در همین حال، Cash App مجموع سود ناخالص 1.18 میلیارد دلاری را در سه ماهه چهارم ایجاد کرد که 25 درصد بیشتر از سال قبل بود، افزایش درآمد بیت کوین و سود ناخالص نیز به دلیل افزایش میانگین قیمت BTC در بازار است. آمریتا آهوجا، مدیر عملیات و مدیر مالی شرکت طی تماسی در خصوص سود گفت: از آنجایی که سود افزایش قیمت موجودی BTC در سه ماهه بود، طبق گفته CoinGecko، شرکت دارای 8027 بیت کوین به ارزش حدود 413 میلیون دلار با قیمت های فعلی بازار است. سه سه ماهه گفت که بهبود نسبت به سه ماهه سوم تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله افزایش سود ناخالص بیت کوین به دلیل تغییرات قیمتی که در سه ماهه بلاک ایجاد شده بود، پس از اینکه گزارش درآمد بر برآوردهای تحلیلگران پیشی گرفت، 5.4 درصد کاهش یافت. مرتفع.

بلاک 2.02 میلیارد دلار سود ناخالص برای این دوره گزارش کرد که 22 درصد نسبت به فصل مشابه در سال 2022 افزایش داشت. سود ناخالص کل سال 2023 آن 7.5 میلیارد دلار است که 25 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است. EBITDA کل سال را 1.79 میلیارد دلار گزارش کرد که از برآوردهای 1.66 تا 1.68 میلیارد دلار بالاتر بود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا