اخبار ارز دیجیتال

بلک راک در آخرین اعلامیه ETF بیت کوین شکست بیت کوین را فراخوانی می کند

بلک راک رویکرد بالغ خود را برای تبلیغ ETF جدید خود با تبلیغی که صرفاً بیت کوین را به عنوان یک توسعه برچسب گذاری می کرد حفظ کرد.

بلک راک کمپین تبلیغاتی رسانه ای خود را برای صندوق سرمایه گذاری مبادله بیت کوین خود که اخیرا راه اندازی شده است، افزایش داده است و این دارایی را نه یک ارز بلکه یک پیشرفت می داند. برای تبلیغات صندوق IBIT، حداقل در مقایسه با رقبا، تبلیغات زرد نشان می دهد که ETF های بیت کوین فرود آمده اند و فقط نشان می دهند. تصویری از مسیر و هواپیما، اما BlackRock عنوان آماده را اضافه کرد، سهم خود را از پیشرفت بگیرید.

رویکرد بازاریابی به ظاهر پیش پا افتاده توسط ناظران صنعت مانند اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، که آن را نقطه شیرینی بین صندوق قدیمی خسته کننده و بچه های هیاهو توصیف می کند، دور نمانده است و اضافه می کند که شرکت در آستانه تبدیل شدن به سلطان نقدینگی است. بنابراین بله کشتن با نویز بیشتر منطقی است، جالب است که بیت کوین را نه با یک کالا یا ارز بلکه با پیشرفت یکسان می دانند.

وی افزود که این شرکت همچنین به نحوه استانداردسازی بیت کوین توسط ETFها اشاره می کند که بسیار شبیه سهام و اوراق قرضه در یک سبد سهام هستند. اولین تبلیغ بلک راک برای ETF که در 11 ژانویه منتشر شد، همچنین رویکردی بالغانه دارد و بازار ثروتمند در حال رشد را هدف قرار می دهد. به گزارش فارسید، بلک راک از زمان عرضه این محصول تاکنون 5.3 میلیارد دلار ورودی به صندوق IBIT خود داشته است.

علاوه بر این، جنگ بازاریابی بیت‌کوین ETF از زمانی که Bitwise اولین تبلیغ را در اواسط دسامبر منتشر کرد، با استفاده از بازیگر جاناتان گلداسمیت، که به‌عنوان باحال‌ترین فرد جهان ظاهر می‌شد، داغ شد، حمله تبلیغاتی پس از گوگل در اوایل این ماه شروع به اجازه دادن به کریپتو کرد. شتاب در 15 فوریه، 21Shares شروع به تبلیغ این واقعیت کرد که بیت کوین از نظر ارزش بازار به دارایی تریلیون دلاری تبدیل شده است.

تصادفاً در 19 فوریه، افشاگر ادوارد اسنودن نیز از بیت کوین به عنوان آینده پول یاد کرد. غیرمحبوب اما درست است، بیت کوین مهمترین پیشرفت پولی از زمان ایجاد سکه است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا