اخبار ارز دیجیتال

بلک راک می‌خواهد ETF بیت کوین را برای صندوق تخصیص جهانی خریداری کند

صندوق تخصیص جهانی بلک راک قصد دارد ETF های بیت کوین خود شرکت و همچنین ETF بیت کوین را از سایر ناشران خریداری کند.

بر اساس یک به روز رسانی پرونده در 7 مارس در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، بلک راک، یکی از بزرگترین مدیران دارایی جهان، قصد دارد صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را برای صندوق تخصیص جهانی خود (MALOX) خریداری کند. یونایتد، بلک راک خواستار گنجاندن محصولات قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETPs) یا به عبارت دیگر، شناسایی ETF های بیت کوین به عنوان بخشی از MALOX است.

پرونده به روز شده اشاره می کند که MALOX ممکن است ETF بیت کوین خود بلک راک، iShares Bitcoin Trust (IBIT) و همچنین ETF های سایر ناشران را خریداری کند و بیان می کند که صندوق ممکن است سهام ETP هایی را که به دنبال ردیابی عملکرد هستند، داشته باشد. کلی قیمت بیت کوین را با نگهداری مستقیم بیت کوین هایی که در بورس ملی فهرست شده و معامله می شوند به دست آورد.

صندوق تخصیص جهانی بلک راک که در سال 1989 تأسیس شد، به دنبال ارائه بازده از طریق یک سیاست سرمایه گذاری کاملاً مدیریت شده با استفاده از اوراق بهادار ایالات متحده و خارجی، بدهی ها و بازارهای پولی، از جمله شرکت هایی مانند مایکروسافت، اپل و دیگران است. MALOX تا 7 مارس 17.8 داشت میلیارد دلار تحت مدیریت، MALOX تنها صندوق بلک راک نیست که این شرکت می خواهد یک ETF بیت کوین برگزار کند، پرونده به روز شده SEC تنها چند روز پس از انتشار به روز رسانی پرونده مشابه برای صندوق فرصت های درآمد استراتژیک (BSIIX) توسط بلک راک در 4 مارس منتشر شد.

ETF بیت کوین لحظه ای بلک راک، iShares Bitcoin Trust، در 11 ژانویه همراه با 9 ETF بیت کوین نقدی ایالات متحده معامله شد. IBIT به سریع ترین رشد ETF بیت کوین تبدیل شده است و دارایی بیت کوین خود را به بیش از 7000 درصد افزایش از 2621 بیت کوین در 11 ژانویه به 187531 بیت کوین تا 7 مارس 2024 افزایش داده است. در زمان نگارش، دارایی بیت کوین IBIT 12 دلار ارزش دارد. رگولاتورهای ایالات متحده تلاش کردند، در نوامبر 2023، بلک راک فرم S 1 را برای iShares Ethereum Trust خود در بخش دلاور شرکت ها ثبت کرد.

تحلیلگران و ناظران صنعت در حال بحث هستند که آیا تنظیم‌کننده‌های مالی ایالات متحده راه‌اندازی ETF نقطه ETH را در سال 2024 تأیید خواهند کرد یا خیر.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا