اخبار ارز دیجیتال

بلک راک 3 درصد از نیروی کار خود را قبل از مهلت ETF بیت کوین کاهش می دهد

طبق گزارش‌ها، بلک راک در روزهای آتی این خبر را به 600 کارمند خود اعلام می‌کند، در میان امید به تصویب طرح ETF بیت کوین.

بر اساس گزارش ها، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، در بحبوحه انتظار اخبار مثبت از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF)، حدود 600 نفر، در حال برنامه ریزی برای کاهش حدود 3 درصد از نیروی کار جهانی خود است. بر اساس گزارش 6 ژانویه فاکس بیزینس به نقل از افراد آشنا با این موضوع، کارمندان به عنوان بخشی از تعدیل های داخلی معمولی اخراج خواهند شد و بر اساس عملکرد کارکنان در دوازده ماه گذشته تعیین خواهد شد.

همچنین طبق گزارش‌ها، بلک راک انتظار دارد برنامه بیت‌کوین ETF خود را در 10 ژانویه تأیید کند، همان روزی که SEC مهلت دارد تا ETF بیت کوین سهام ARK 21 را تأیید یا رد کند، اما مهلت SEC برای برنامه ETF بیت کوین در BlackRock تا ژانویه است. 15، این پس از آن صورت می گیرد که فرم های اصلاحی این هفته توسط متقاضیان ETF بیت کوین در SEC ثبت شد. در 5 ژانویه، BlackRock اصلاحیه 19b 4 را در برنامه بیت کوین ETF خود ثبت کرد.

تشکیل پرونده در همان روزی انجام شد که سایر مدیران دارایی، از جمله Valkyrie، Grayscale، Bitwise، Hashdex، ARK 21Shares، Invesco Galaxy، Fidelity، Franklin Templeton، VanEck و WisdomTree، این پرونده‌ها یکی از مراحل نهایی در فرآیند تأیید SEC است. با ثبت اسناد S1 اکنون برای صرافی های ایالات متحده برای فهرست کردن اوراق بهادار سرمایه گذاری با قرار گرفتن مستقیم در معرض کریپتو لازم است، در همین حال، در دسامبر 2023، Cointelegraph گزارش داد که BlackRock در حال ایجاد تغییراتی در برنامه بیت کوین ETF خود است. این برای دسترسی بیشتر به مشارکت بانک های وال استریت با ایجاد سهام جدید در صندوق با پول به جای صرف رمزنگاری ایجاد شد.

مدل بازپرداخت بدون نقد به بانک‌های بزرگ اجازه می‌دهد تا به عنوان اهداکنندگان مجاز به صندوق خدمت کنند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا محدودیت‌هایی را که مانع از نگهداری مستقیم بیت‌کوین یا ارز دیجیتال در ترازنامه‌شان می‌شود، دور بزنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا