اخبار وب 3

بنیانگذاران Web3 در سال 2024 باید به چه 3 چیز فکر کنند؟

کارشناسانی که با کوین تلگراف صحبت می کنند موافقند: توسعه دهندگان بلاک چین اگر می خواهند به دستاوردهای بیشتری دست یابند، باید قابلیت همکاری را در اولویت قرار دهند.
بازار ارزهای دیجیتال در سال 2024 چگونه توسعه خواهد یافت؟ در حالی که اجماع بر این است که صعودی خواهد بود، مفسران می گویند اکنون زمان رضایت نیست. ایجاد بهبودها کلید رشد پایدار خواهد بود – و بقای بلندمدت به معنای استفاده کم از منابع است، با دانستن اینکه بازار نزولی در نهایت باز خواهد گشت.
Cointelegraph Accelerator از شرکا و مربیان خود خواست تا سه مورد را که بنیانگذاران Web3 باید در سال جاری در نظر بگیرند، پیشنهاد کنند. آنها تصور می کنند کاربران برای محصولاتی که واقعاً می توانند استفاده کنند آماده هستند – به این معنی که آنها آماده هستند به بنیانگذارانی که روی چیزهایی مانند تجربه کاربر، قابلیت همکاری و راه حل های انتزاع حساب تمرکز می کنند پاداش دهند.

قابلیت همکاری بین شبکه ها به شرح زیر است:

رابی مدیر عامل شرکت Animoca Brands، یک شرکت بازی‌سازی بلاک چین و حقوق دیجیتال مستقر در هنگ کنگ است.
در حالی که ممکن است از یک بازار نزولی بیرون بیاییم، باند فرودگاه همه چیز است. برای تحقق رویاهای خود، باید بتوانید زنده بمانید.

NFT ها یک فروشگاه فرهنگ هستند
این بخش 2 دقیقه ای دیدنی از مصاحبه @ysiu را ببینید که در آن او در مورد اهداف بزرگتر صحبت می کند.

پایداری اقتصادهای کریپتو بسیار مهمتر از نتایج کوتاه مدت است و ما در چند سال گذشته شاهد آن بوده ایم. توکونومیک متفکرانه از همیشه مهمتر است.
در نهایت، من همه را تشویق می کنم که در مورد قابلیت همکاری و نحوه ارائه ابزار فکر کنند. این بهترین راه برای نه تنها رشد، بلکه واقعاً بهره مندی از اثرات شبکه Web3 است.

Sandeep یکی از بنیانگذاران Polygon، یک بلاک چین لایه 2 است.
ایجاد جامعه باید تمرکز اصلی هر بنیانگذار باشد. قابلیت همکاری ضروری است: تعامل یکپارچه بین شبکه های مختلف بلاک چین، نوآوری را به پیش می برد. بنیانگذاران باید بر تقویت استانداردهای قابلیت همکاری، تقویت اکوسیستم مرتبط تر و مشارکتی تمرکز کنند.
طراحی کاربر محور: اولویت دادن به تجربه کاربر و دسترسی بسیار مهم خواهد بود. بنیانگذاران باید اطمینان حاصل کنند که فناوری های پیچیده در رابط های کاربر پسند ارائه شده و پذیرش و مشارکت گسترده تر را تشویق می کنند.

Polygon's Sandeep Nailwal

برخی از شرکای Cointelegraph Accelerator همچنین می گویند که محتوای تولید شده توسط کاربر یکی دیگر از ویژگی هایی است که امسال می تواند بزرگ شود. این ممکن است به ویژه در مورد راه‌حل‌های بهبود یافته انتزاع حساب که به اقتصاد تولیدکننده اجازه می‌دهد به راحتی روی بلاک چین کار کند، صادق باشد. در نهایت، اگر NFT یا میم برای جابجایی بین پلتفرم ها نداشته باشید، قابلیت همکاری چیست؟

سباستین یکی از بنیانگذاران The Sandbox است، یک پلتفرم فراجهانی که در آن کاربران می توانند از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) برای کسب درآمد از تجربه بازی خود استفاده کنند.
ظهور چندین بازیکن اصلی بازی Web2 در سال 2023 – مانند Square Enix، Com2uS، Netmarble و دیگران – باید هجوم جدیدی از بازیکنان سنتی و بازی‌های با کیفیت را همراه با چشم‌انداز آنها برای Web3 در سال جاری ایجاد کند.
با پیشرفت راه حل های هویت غیرمتمرکز، انتزاع حساب و ایجاد کیف پول های یکپارچه، ورود کاربر به طور فزاینده ای آسان می شود. محتوای تولید شده توسط کاربر و اقتصاد سازنده یکی از محرک‌های رشد در این فضا در سال جاری خواهد بود و اهمیت مالکیت دیجیتال واقعی را تقویت می‌کند، در حالی که پلتفرم‌هایی مانند The Sandbox در حال باز کردن خود انتشارات و بازاری برای سازندگان هستند.

سباستین بورژه از The Sandbox

جیکوب شریک Superscrypt است، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که منحصراً بر روی Web3 متمرکز است.
بنیانگذاران Web3 باید به فکر ایجاد تجربیات و برنامه های جدید باشند که تنها با فناوری بلاک چین امکان پذیر است – چیزهایی که با Web3 100 برابر بهتر از بدون آن هستند. اینترنت بیش از 30 سال است که وجود دارد و یک نسل کامل از مردم به عنوان بومی اینترنت بزرگ شده اند. آنها ارزش چیزهای نامشهود، جامعه و میم ها را درک می کنند و انتظار دارند که در نهایت بخشی از محصول/پروتکل به آنها داده شود. این جنبه‌های Web3، ضرب‌کننده‌های واقعی نیرو هستند.
در نهایت، سال 2024 یک سال پرخطر است. با توجه بیشتر و ورود افراد به فضا، وارد حالت اسپرینت می شویم. در مقابل وسوسه اجازه دادن به قیمت ارزهای دیجیتال در تصمیم گیری شما مقاومت کنید. به اصول اصلی خود پایبند باشید، سریع تکرار کنید و چیزی پایدار و ارزشمند برای جامعه خود بسازید. ارزش زیادی از این جریان خواهد داشت.

فراتر از جنبه فناوری Web3، کارشناسان به شرکت کنندگان توصیه می کنند که در ماه های پر فراز و نشیب پیش رو از نظر ذهنی پایدار بمانند. این به معنای تعیین اهداف روشن و اقدام سریع است، زیرا صنعت ارزهای دیجیتال هیچ صبری برای شکست ندارد

استیون موسس و مدیر عامل Outlier Ventures است.
در میان آشفتگی های سال گذشته، ما شاهد برنامه های کاربردی بیش از هر زمان دیگری برای برنامه های شتاب دهنده بیس کمپ خود هستیم، و دلایل زیادی برای بسیار خوش بینانه وجود دارد. با رفتن به سال 2024، خروج از بازار نزولی پتانسیل قابل توجهی برای بنیانگذاران Web3 دارد.
قدرت بنیانگذار: با تمرکز بر سرسختی ذهنی، طرز فکر اجرا محور و شفافیت اهداف تجاری برای موفقیت در یک صنعت پویا، ذهنیت بنیانگذار را در آغوش بگیرید. وب 3
اجرای سریع و کارآمد: در «زمان برای کدنویسی» سریع Web3، بنیانگذاران باید اهداف را سریع و کارآمد اجرا کنند. در تعاملات مشتری و بحث های سرمایه گذار به سرعت عمل کنید و اطمینان حاصل کنید که فرصت ها با نظم، تمرکز و اعتقاد به آنها نزدیک می شود.
شبکه های استراتژیک: از هر فرصت شبکه ای استفاده کنید. بدانید که رقابت در چشم انداز وب 3 که به سرعت در حال تحول است، شدید است. روابط را زودتر ایجاد کنید، به دنبال بازخورد باشید و قبل از مسابقه تکرار کنید، و درک کنید که جامعه و روابط در این محیط حیاتی هستند.

ریچارد بنیانگذار Fabric Ventures است، شرکتی که به سرمایه گذاری و ساخت شبکه های داده غیرمتمرکز اختصاص دارد.
دیگر هیچ بهانه ای وجود ندارد: آنها بر سر ما هستند. حساب های قانع کننده روز قبل از پذیرش واقعی و مشارکت مورد نیاز را دریافت کنید. برنده اکنون برنامه های غیرمتمرکز (DApps) خواهند بود که ابتدا نقاط درد اولویت را برای کاربر حل می کنند. این می تواند دنبال کردن تیم کریکت مورد علاقه آنها، تجارت دارایی های چند زنجیره ای یا ایجاد وفاداری به برند باشد.
اما به یاد داشته باشید که ایده ها بدون اجرا بی فایده هستند، بنابراین چشم انداز سال را برای تعیین اهداف روشن ترسیم کنید. آنها را در تیم به اشتراک بگذارید. زود به رختخواب بروید و سوار آن شوید (با لبخند و احتمالاً قهوه). همانطور که وارن بافت می گوید، ترکیب گام های روزانه قدرتمندترین نیرو در جهان است.

منبع:

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا