اخبار ارز دیجیتال

به‌روزرسانی خط‌مشی Google امکان تبلیغات برای تراست‌های ارز دیجیتال ایالات متحده را می‌دهد

گوگل از ژانویه اجازه تبلیغات برای تراست های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده را داده است، تغییر ظاهراً در همان ماه که انتظار می رود ETF های بیت کوین تایید شوند.

گوگل در گزارش تغییر خط مشی 6 دسامبر اعلام کرد که غول فناوری گوگل در حال به روز رسانی خط مشی تبلیغاتی ارزهای دیجیتال خود است تا تبلیغات مربوط به تراست های رمزنگاری را از اواخر ژانویه آغاز کند، همان ماه که بیت کوین را مشاهده می کند. خط‌مشی تبلیغات ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۴ به‌روزرسانی می‌شود تا ایالات متحده آمریکا را برای تبلیغ‌کنندگانی که ارزهای دیجیتال را هدف قرار می‌دهند، هدف قرار دهد.

تراست های سکه ارزهای دیجیتال به عنوان نمونه هایی از محصولات مالی ارائه شد که به سرمایه گذاران امکان داد و ستد سهام در تراست ها را با استخرهای بزرگ ارز دیجیتال، احتمالاً از جمله ETF، می دهد. به عنوان یادآوری، ما از همه تبلیغ کنندگان انتظار داریم که قوانین محلی را رعایت کنند. برای هر منطقه ای که تبلیغات خود را هدف قرار می دهند، این خط مشی در سطح جهانی برای همه حساب هایی که آن محصولات را تبلیغ می کنند اعمال می شود.

تبلیغ‌کنندگان بالقوه UrzDigital Trust باید برای ارائه آگهی‌ها توسط Google تأیید شده باشند، گواهی شامل تبلیغ‌کننده‌ای است که مجوز مناسب از مقامات محلی مربوطه را دارد و محصولات آن، صفحات فرود و تبلیغات باید با تمام الزامات قانونی محلی کشور یا منطقه‌ای که می‌خواهند مطابقت داشته باشند. تا گواهی شود. گوگل قبلاً اجازه تبلیغات برای برخی ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط را می‌دهد، اما تبلیغات برای پلتفرم‌های قمار مبتنی بر رمزارز یا توکن غیرقابل تعویض (NFT)، پیشنهادات اولیه سکه، پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز، و خدماتی که سیگنال‌های تجاری ارائه می‌دهند را مستثنی نمی‌کند.

این تغییر سیاست در حالی صورت می‌گیرد که تحلیلگران بلومبرگ ETF احتمال 90 درصد تایید ETF بیت‌کوین ایالات متحده را تا 10 ژانویه 2024 اعلام کرده‌اند و این امکان وجود دارد که چندین برنامه در حال انتظار همزمان تایید شوند. 13 متقاضی و جزئیات ETF بیت کوین وجود دارد که عموم مردم در مورد فرآیندهای تایید آنها سخت صحبت می کنند، به طوری که بسیاری از مدیران صندوق از جمله BlackRock، Grayscale و Fidelity اخیراً با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ملاقات کردند تا درباره جزئیات فنی کلیدی در مورد پیشنهادات ETF خود صحبت کنند.

فضای کریپتو روی تاییدیه ها شرط بندی می کند، به طوری که بیت کوین در 90 روز گذشته نزدیک به 74 درصد رشد داشته است و برخی از تحلیلگران انتظار دارند در سال 2024 به اوج خود برسد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا