اخبار ارز دیجیتال

بیت‌وایز بیت‌کوین ETF در 5 درصد از بزرگترین ETF‌های راه‌اندازی شده در سال 2023 قرار دارد.

هانتر هورسلی، مدیرعامل Bitwise به X اعلام کرد که BITB 68 میلیون دلار دیگر نیز جمع آوری کرده و بیت کوین خریداری کرده است.

Bitwise Bitcoin ETF Trust (BITB) اکنون 5% از وجوه قابل معامله در بورس (ETF) توسط دارایی های تحت مدیریت (AUM) در سال 2023 راه اندازی شد. هورسلی بر آن تاکید کرد و مجموع ورودی دارایی ها به BITB در چهار روز گذشته را به 370 میلیون دلار رساند.

Nate Gerachi، رئیس شرکت مشاوره سرمایه گذاری ETF Store، در پستی در X (توئیتر سابق) گفت که با رسیدن BITB به 355 میلیون دلار در AUM، ETF در رتبه 25 برتر از 540 ETF راه اندازی شده در سال 2023 توسط AUM قرار می گیرد. به یک ردیاب ETF که توسط Sprout Finance ایجاد شده است، AUM BITB در زمان نگارش کاهش یافته است و اکنون حدود 290 میلیون دلار است.

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ در 16 ژانویه، ETF های بیت کوین تازه راه اندازی شده از 500 ETF دیگر راه اندازی شده در سال 2023 بهتر عمل کردند، در حالی که سایر ETF ها در آن روز 450 میلیون دلار ضرر کردند. نشان داد که حجم کل معاملات محصولات جدید ETF بیت کوین در سه روز گذشته به 10 میلیارد دلار رسیده است.در میان ETF های بیت کوین جدید راه اندازی شده، BITB در رتبه چهارم AUM قرار دارد و iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock با نزدیک به 500 میلیون دلار پیشتاز بسته است. FBTC Fidelity و BTCW Wisdomtree به ترتیب با 427 و 321 میلیون دلار در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا