اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ارزش بازار یک تریلیون دلاری را می شکند

پس از اینکه قیمت بیت کوین به بالای 51000 دلار رسید، ارزش کل بازار بیت کوین در گردش از 1 تریلیون دلار گذشت.

پس از اینکه قیمت بیت کوین به بالای 51000 دلار رسید، ارزش کل بازار عرضه در گردش بیت کوین از 1 تریلیون دلار گذشت، عرضه فعلی بیت کوین در گردش 19627443 بیت کوین است که 93.46 درصد کل عرضه آن است که تنها 21 میلیون بیت کوین است. تأثیر افزایش احساسات مثبت سرمایه‌گذاران، که توسط بازار صعودی پایدار و تأییدیه‌های صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین ایالات متحده (ETF) تحریک می‌شود، در میان سایر عوامل، در سایر جنبه‌های اکوسیستم منعکس می‌شود.

افزایش سرمایه گذاری در بیت کوین در سطح فردی و سازمانی اخیراً به افزایش مداوم قیمت بیت کوین کمک کرده است، قبلاً در نوامبر 2021 طی یک روند صعودی که در نهایت بیت کوین را به بالاترین قیمت خود یعنی 69000 دلار رساند. نقطه عطف 1 دلار بود. تریلیون ارزش بازار و به موازات آن، روند صعودی در سراسر اکوسیستم کریپتو گسترش یافت و برای اولین بار به 3 تریلیون دلار در کل سرمایه بازار کریپتو رسید، انتظار می رود بیت کوین در آینده به نصف کاهش یابد تا نقشی کلیدی در افزایش بیشتر قیمت بیت کوین ایفا کند. در بازار، بر اساس تجزیه و تحلیل Grayscale بیت کوین ETFs می تواند اساساً نسبت عرضه و تقاضای ارز دیجیتال را تغییر دهد و فشار فروش نصف شده را متعادل کند.

تجزیه و تحلیل گری اسکیل نشان می دهد که نرخ استخراج فعلی 6.25 بیت کوین در هر بلوک تقریباً 14 میلیارد دلار در سال است، با فرض قیمت 43000 دلار، به عبارت دیگر، برای حفظ قیمت های فعلی، فشار خرید 14 میلیارد دلار در مدت زمان مانند نیاز، پس از با نصف شدن، این نیازها به نصف کاهش می یابد و تنها 3125 بیت کوین در هر بلوک استخراج می شود که معادل کاهش سالانه 7 میلیارد دلاری است که عملاً فشار فروش را کاهش می دهد.

قیمت بیت‌کوین مستقیماً بر هزینه‌های عملیاتی جامعه ماینینگ تأثیر می‌گذارد، رویداد هاوینگ آینده پاداش استخراج را به نصف کاهش می‌دهد و به ۳۱۲۵ بیت‌کوین می‌رساند، که برای تبدیل شدن به یک مدل تجاری بادوام، BTC باید ارزش بازار بالایی را برای استخراج حفظ کند. انعطاف پذیر شود

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا