اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین و طلا در یک روز رکورد قیمت جدیدی را شکستند

رکورد جدید تاریخ اولین باری است که بیت کوین و طلا هر دو به بالاترین حد خود از زمان افزایش BTC رسیده اند.

به گزارش اسپات گلد، بیت کوین در 5 مارس به بالاترین حد خود رسید و برای اولین بار در تاریخ از 69200 دلار گذشت، لحظه ای تاریخی در جامعه بیت کوین که همزمان با پیشرفت موفقیت آمیز در بازارهای مالی سنتی بود و طلا در همان روز به بالاترین حد خود رسید. طبق داده‌های TradingView، در 5 مارس در ساعت 13:30 UTC به رکورد 2130 دلار رسید و از بالاترین قیمت قبلی خود در حدود 2000 دلار که در اوایل دسامبر تنظیم شده بود، فراتر رفت.

در کمتر از دو ساعت، بیت کوین همچنین بالاترین قیمت خود را ثبت کرد و در ساعت 15:00 UTC به 69,210 دلار رسید، بالاترین قیمت بیت کوین در بیش از دو سال گذشته، پس از رسیدن به 69,000 دلار در 9 نوامبر 2021، طبق نمودارهای قیمت. new all اوج های زمانی، اولین باری است که بیت کوین و طلا به طور همزمان به بالاترین حد خود از زمان پیدایش بیت کوین در سال 2009 رسیده اند.

جامعه به سرعت به این رویدادها به عنوان روز بد دیگری برای پول های فیات اشاره کرد، زیرا طلا و بیت کوین اغلب به عنوان پوشش های بالقوه در برابر ارزهای فیات و تورم در نظر گرفته می شوند، برخی از تحلیلگران معتقدند که طلا و بیت کوین با چشم انداز کاهش بهره به بالاترین سطح خود رسیده اند. به گفته متیو ولر، رئیس تحقیقات جهانی در StoneX، نرخ‌هایی در آینده برای حفظ بار بدهی دولت قابل مدیریت است. این تحلیلگر در بیانیه ای به کوین تلگراف درباره ارزهای سنتی فیات در شرایط کنونی گفت: یا 4.5 درصد به علاوه در جهان توسعه یافته.

ولر خاطرنشان کرد که برای بیت کوین، ادامه رشد تا حد زیادی به دلیل هیجان در مورد رویداد چهارساله هاوینگ آینده و جریان های عظیم ورودی به صندوق های نقدی قابل معامله در مبادلات بیت کوین در ایالات متحده، در میان اوج های تاریخی است. برخی از گاوهای بزرگ بیت کوین اعتماد بیشتری به بیت کوین ابراز کرده اند. مارک کوبان، ستاره میلیاردر کوسه تانک، در مصاحبه ای با CNBC در 5 مارس گفت، نسبت به طلا.

پیتر شیف، گاو طلای مشهور متعاقباً نظرات کوبا را پس گرفت، شیف در پستی در X ادعا کرد که کوسه در مخزن اشتباهی شنا کرده است، بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 52 درصد از سال تا به امروز افزایش یافته است. قیمت لحظه ای طلا از ابتدای ژانویه تا کنون حدود 2 درصد افزایش یافته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا