اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پس از انقضای بزرگترین گزینه های سه ماهه در تاریخ ، بالای 69 هزار دلار معامله می شود

بیت کوین پس از انقضای سه ماهه بالاتر از سد کلیدی 69000 دلار باقی ماند و این نشان می دهد که اصلاحات قبل از نصف شدن ممکن است واقعاً به پایان رسیده باشد.

هائو یانگ، رئیس جهانی معاملات مشتقات در بورس بای بیت، به کوین تلگراف گفت که ما بزرگترین خروجی گزینه در تاریخ را داشتیم، هم برای بای بیت و هم درای بیت، افراد می توانند در طول دوره انقضا، موقعیت های هج خود را تغییر دهند یا باز کنند. و اقدام گشایش ممکن است تاثیر کمی بر عملکرد قیمت در کوتاه مدت داشته باشد.

براساس پستی که در 28 مارس توسط Deribit منتشر شد، X بیش از 15.1 میلیارد دلار از گزینه های آتی ارز دیجیتال Deribit در این جمعه، 29 مارس در ساعت 8:00 صبح UTC به ارزش 15.1 میلیارد دلار، 9.53 میلیارد دلار در ارزش اختیار واقعی منقضی شد. یانگ توضیح داد که بالا بودن بیت کوین نشان دهنده یک انقضای قریب الوقوع است، با نسبت put/call 0.84 با پتانسیل قیمت برای حداکثر درد 51000 دلار. در حالی که انقضای گزینه ها می تواند منجر به افزایش نوسانات شود، حداکثر نقطه درد بازتاب دقیق پتانسیل قیمت بلند مدت است. او توضیح داد که بیت کوین اینگونه ارائه نمی شود. درست مانند یک مورد فانتزی برای رایانه های شخصی بازی مستقیماً بر عملکرد سخت افزار داخلی تأثیر نمی گذارد، حداکثر درد شاخصی است که بینش را ارائه می دهد اما در نهایت تأثیر محدودی بر حرکت واقعی قیمت بیت کوین دارد.

آندری استوشف، مدیر پروژه در Nexo Brokerage Prime، با وجود انقضای گزینه ها، تأثیر قیمت مورد انتظار حداقل خواهد بود، در مورد سناریوی فعلی که در آن تماس ها به طور قابل توجهی پول است در حالی که قرارها به صفر می رسد. پوشش دهی دلتا تا حد زیادی به پایان رسیده است و ما انتظار داریم که کمترین تأثیر قیمت را از انقضا داشته باشد، اما سوال اصلی باقی می ماند که آیا سود مجدداً در قراردادهای جدید سرمایه گذاری می شود و اگر چنین است، چه اعتصاب ها و سررسیدها؟ آیا مطلوب خواهد بود؟

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، بیت کوین در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰:۳۵ صبح UTC با ۰.۷ درصد کاهش به ۶۹،۹۲۴ دلار رسید و برترین ارز دیجیتال جهان در نمودار ماهانه بیش از ۱۱.۹ درصد رشد کرد که یک اصلاح تاریخی قبل از نصف شدن بیت‌کوین بود. Rekt Capital در یک تحلیل ویدئویی در 26 مارس گفت که اگر قیمت بیت کوین بتواند به بالاترین حد خود یعنی 69000 دلار برسد، اصلاح فعلی ممکن است قبل از نصف شدن به پایان برسد. اصلاح قبل از نصف شدن

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا