اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پس از 3.7 درصد افزایش روزانه به 60000 دلار نزدیک می شود

آخرین باری که بیت کوین در سطوح مشابه معامله شد، نوامبر 2021 بود، قبل از اصلاح از بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 68789 دلار.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، بیت‌کوین، برترین ارز رمزنگاری‌شده جهان نیز در 24 ساعت 3.7 درصد افزایش یافت و به ساعت 8:20 صبح UTC رسید و برای اولین بار در دو سال و سه ماه گذشته به قیمت 58504 دلار معامله شد. نمودار هفتگی بیش از 13.5 درصد و در نمودار ماهانه بیش از 38 درصد رشد داشته است.

قیمت بیت کوین دو روز پس از اینکه MicroStrategy اعلام کرد که مایکل سیلر 3000 بیت کوین اضافی را به قیمت 155 میلیون دلار با میانگین قیمت 51813 دلار بین 15 تا 25 فوریه به دست آورده است، با میانگین قیمت 31544 دلار MicroStrategy بزرگترین دارنده بیت کوین در جهان است. مورچ در یادداشتی تحقیقاتی که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، در میان شرکت‌های سهامی عام، می‌گوید، به گفته Mikel Morch، موسس صندوق سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال ARK36، خرید اخیر MicroStrategy تأییدی بر این است که این سازمان تا حد زیادی به این رشد دامن می‌زند. اعداد در نمودار نیستند.

این بیانیه ای از اعتماد سرمایه گذاران نهادی به پتانسیل تحول آفرین ارزهای دیجیتال است، به علاوه چراغ سبز برای داشتن یک ETF بیت کوین ایالات متحده موج جدیدی از خوش بینی را تزریق می کند، حجم معاملات و نگرانی های ارزهای دیجیتال را در میان موجی از بازارهای گسترده تر، یعنی کل بازار کریپتو افزایش می دهد. ارزش سرمایه در 24 ساعت گذشته با 2.85 درصد افزایش به 2.19 تریلیون دلار رسید و ارزش بازار صنعت در 27 فوریه به 2 تریلیون دلار رسید. زمانی که بیت کوین به 57000 دلار رسید، که با ترکیبی از جریان های ورودی به صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) و بهبود احساسات دیجیتال در بین سرمایه گذاران ارز تقویت شد.

به گفته مورچ، که پیش‌بینی‌هایی پیرامون تایید ETF نوشت، می‌توانیم در چند هفته آینده شاهد رکورد جدیدی برای بیت‌کوین و اتر باشیم که ناشی از احتمال نصف شدن بیت‌کوین در آینده و پذیرش احتمالی ETF‌های نقدی در ایالات متحده است. نکته اصلی اتر بر بلوغ بازار ارزهای دیجیتال تاکید می کند، و نقش اتریوم را نه تنها به عنوان یک ارز دیجیتال، بلکه به عنوان زیرساختی برای آینده ای که در آن امور مالی و فناوری به طور یکپارچه ادغام می شوند، به رسمیت می شناسد. 9 ETF بیت کوین برای دومین روز متوالی در 28 فوریه مجموع حجم معاملات بیش از 2 میلیارد دلار را ثبت کردند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا