اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین 150000 دلاری در راه است!

مارک یوسکو، مدیر عامل و بنیانگذار Morgan Creek Capital، می گوید که بازار صعودی بیت کوین تازه شروع شده است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از dailyhodl، یوسکو در مصاحبه ای با کانال یوتیوب The Wolf of All Streets گفت که قیمت بیت کوین تا اواسط سال آینده می تواند به شش رقم برسد. رقمی که او معتقد است ارزش منصفانه بیت کوین را دو برابر خواهد کرد.

به گفته یوسکو، ارزش منصفانه بیت کوین بر اساس اثرات شبکه یا تعداد کاربران و ماینرهای بیت کوین تخمین زده می شود.

یوسکو می گوید:

ارزش منصفانه بیت کوین می تواند به 75000 دلار یا 80000 دلار در چرخه صعودی فعلی برسد، بیایید 75000 دلار را به عنوان یک احتمال در نظر بگیریم.
بنابراین، سرمایه گذاران تا زمانی که بیت کوین به ارزش منصفانه خود برسد، خرید می کنند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران جدید، از جمله معامله‌گران و سرمایه‌گذاران خطرپذیر، با فروش هجر وارد بازار می‌شوند. توجه داشته باشید که هنوز فرصتی برای حضور قماربازان در بازار وجود دارد.
از نظر تاریخی، به محض ورود بیت کوین به بازار و افزایش اهرم، از ارزش منصفانه خود فراتر می رود و به طور بالقوه تا 2 یا 3 برابر سطح قیمت 75000 دلار افزایش می یابد.
من فکر نمی‌کنم در این چرخه به ارزش منصفانه 2 یا 3 برابری برسیم زیرا فکر می‌کنم موقعیت‌های اهرمی کمتری در بازار وجود دارد. ارزش منصفانه احتمالاً دو برابر می شود. این بدان معناست که ما تا 150000 دلار رسیده ایم.
بنابراین بین روز شکرگزاری امسال تا ژوئن سال آینده (ژوئن 1404) رکورد جدیدی برای بیت کوین خواهیم زد.

با این حال، کهنه‌کار صندوق تامینی می‌گوید که بیت کوین و سایر دارایی‌های رمزنگاری احتمالاً از هم‌اکنون تا بالاترین رکورد جدید بیت‌کوین دچار یک اصلاح شدید خواهند شد.

بالاخره گفت:

بازار ارزهای دیجیتال هنوز رکودی را تجربه نکرده است و انتظار می رود در ژوئن (خرداد سال آینده) شاهد رکود باشیم. رویداد نصف شدن بیت کوین در سال 2024 هنوز در راه است و رویداد بزرگ دیگری وجود دارد، انفجاری شبیه به SpaceX که برای بعد از ماه مارس اما قبل از فصل مالیاتی امسال برنامه ریزی شده است. منتظر موج دیگری از فروش در آینده نزدیک باشید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا