اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین 40000 دلار از دست داد پشتیبانی کدام ارز دیجیتال بهترین عملکرد را داشته است؟

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در آستانه از دست دادن حمایت مهم 40000 دلاری است و با تشدید فشار فروش بر روی این ارز دیجیتال، احتمالا تا چند ساعت دیگر شاهد بازگشت قیمت به مرز 39000 دلار خواهیم بود. قیمت بیت کوین یک شبه 3 درصد دیگر کاهش یافت، در حالی که Sui (SUI) توانست با 7 درصد افزایش، عنوان سودآورترین ارز دیجیتال بازار را به خود اختصاص دهد.

به گفته Valks، خرس‌ها آرام نخواهند گرفت و تداوم قدرت آنها باعث شده ارزش بازار بیت کوین به 785 میلیارد دلار کاهش یابد. در 24 ساعت گذشته گاوها هیچ مقاومتی از خود نشان ندادند و همین امر منجر به کاهش بیشتر قیمت شد. بر این اساس، 80 هزار و 897 معامله‌گر با مجموع 222 میلیون دلار موقعیت معاملاتی منحل شدند که از این تعداد 182 میلیون دلار مربوط به معاملات بلندمدت بود. علیرغم افت شدید قیمت بیت کوین به دلیل کاهش نزولی اکثر آلتکوین ها، تسلط بیت کوین همچنان در محدوده 51 درصد است. اما شاخص ترس و طمع به سمت ترس حرکت کرد و در 49 متوقف شد.

تحلیلگران بر این باورند که با سقوط به زیر حمایت 40 هزار دلاری، احتمالا باید منتظر قیمت در محدوده 38 دلار و یا حتی 36 هزار دلار باشیم، در شرایط کنونی هیچ احساس مثبتی وجود ندارد و این مشکل زمینه را برای کاهش بیشتر فراهم می کند. با این حال، نشست بعدی فدرال رزرو و اعلام سیاست های پولی جدید می تواند منجر به تقویت قیمت شود.

وضعیت آلت کوین ها چگونه است؟

دیروز با سوزاندن 2752 ETH به ارزش 6 میلیون دلار، قیمت اتریوم به روند نزولی خود ادامه داد و به 2340 دلار سقوط کرد. بایننس کوین، سولانا، ریپل، کاردانو، دوج کوین، آوالانچ، چین لینک، پولکادات، تون کوین، متیک و شیبا بین 1 تا 5 درصد کاهش داشته اند. در همین حال، Astar (ASTR) با 10٪ و Celestia (TIA) 6.5 درصد سقوط کردبدترین عملکرد را در بین 100 ارز دیجیتال برتر بازار داشت.

قیمت پپه که در این هفته 13 درصد کاهش یافته بود، با ادامه روند نزولی، 4 درصد دیگر کاهش یافت. میم کوین پپه با این عملکرد ضعیف در رتبه 116 قرار دارد. در حال حاضر هیچ خبر یا چشم‌انداز صعودی برای پپه وهود وجود ندارد و ادامه فشار فروش باعث کاهش بیشتر ارزش بازار این میم محبوب می‌شود.

برخلاف بازار دست قرمزها، ارز دیجیتال Sui (SUI) دیروز 7 درصد افزایش یافت. Sui در 3 ماه گذشته در مجموع 160 درصد رشد کرده است و با ارزش بازار 1.2 میلیارد دلار، پنجاه و ششمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است. در شرایط فعلی سرمایه گذاران باید به مدیریت ریسک توجه ویژه ای داشته باشند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا