اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ETF بلک راک بیش از 2 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد

بلک راک در میان ارائه دهندگان جدیدی است که ETF بیت کوین آن به این نقطه عطف رسیده است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از dailycoin، بلک راک، یکی از بزرگترین شرکت های مدیریت دارایی در جهان، به دنبال موفقیت ETF بیت کوین خود، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک غول در صنعت کریپتو است. از زمانی که ETF Spot Bitcoin دو هفته پیش تصویب شد، این غول مالی در این بخش جدید پیشتاز بوده و میلیاردها سرمایه جذب کرده و به نقاط عطفی دست یافته است.

پس از موفقیت ETF، جیب بلک راک پر از بیت کوین است

BlackRock به دلیل موقعیت برجسته ای که در صنعت مالی دارد، یکی از برترین ارائه دهندگان ETF بیت کوین است. بلک راک در دو روز اول ETF موفق به کسب 11500 بیت کوین شد و اکنون کنترل حیرت آور 49952 بیت کوین به ارزش 2 میلیارد دلار را در زمان انتشار دارد.

ETF بیت کوین بلک راک اولین صندوق در بین تمام ارائه دهندگان جدید است (مقیاس خاکستری شامل نمی شود، زیرا این صندوق سال ها به عنوان یک تراست عمل کرده است) که دارایی های تحت مدیریت (AUM) بیش از 2 میلیارد دلار است. پس از BlackRock، Fidelity با حدود 1.8 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت قرار دارد. اگرچه Grayscale بیشترین حجم دارایی ها را مدیریت می کند، صندوق بیت کوین این شرکت در دو هفته گذشته شاهد خروجی های قابل توجهی بوده است و نزدیک به 5 میلیارد دلار از خزانه خود خارج شده است.

منبع

dailycoin.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا