اخبار ارز دیجیتال

بیدار کردن نهنگ های خواب بیت کوین با رشد بازار! آیا دلیلی برای نگرانی وجود دارد؟

یک کیف پول بیت کوین قدیمی که از سال 2013 غیرفعال بوده است دوباره فعال شده و 114 بیت کوین به ارزش 7.6 میلیون دلار را جابه جا کرده است. این تراکنش اولین تراکنش این کیف پول در 11 سال گذشته است و توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

کیف پول بیت کوین غیرفعال آدرس هایی هستند که برای مدت طولانی هیچ فعالیتی نداشته اند. هنگامی که چنین کیف پول هایی به طور ناگهانی دوباره با مقدار قابل توجهی بیت کوین فعال می شوند، اغلب باعث نگرانی می شوند. زیرا این حرکت ممکن است نشان دهنده تمایل نهنگ های بیت کوین یا سرمایه گذاران اولیه برای فروش دارایی های خود باشد.

فعال سازی مجدد کیف پول مذکور در 19 می 2024 در شرایطی اتفاق افتاد که علاقه موسسات مالی به بیت کوین رو به افزایش است.

گزارش‌های CryptoQuant نشان می‌دهد که بیشتر فعالیت‌های سرمایه‌گذاران نهادی با نوسانات آدرس‌های بیت کوین منفعل همراه است. این می‌تواند نشانه‌ای از فعال‌تر شدن نهنگ‌های بیت‌کوین در واکنش به تغییر شرایط بازار یا تغییرات نظارتی جدید باشد.خفته-bitcoin-wallet-2013-move-bt

فروش قابل توجه بیت کوین می تواند با افزایش عرضه در بازار باعث کاهش قیمت شود. با این حال، برخی از کارشناسان مانند خاویر باستاردو از Bitfinex معتقدند که فعال شدن مجدد نهنگ های خفته بیت کوین تاثیر قابل توجهی بر بازار نخواهد داشت.

به گفته Bastardo، تعداد قابل توجهی از نهنگ های بیت کوین قصد دارند در درازمدت ذخایر خود را حفظ کنند.

در نهایت، درک دلایل انتقال وجوه از پرتفوی های راکد مهم است. این سوال مربوط به روانشناسی بازار است و نیاز به تحقیقات بیشتری دارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا