اخبار ارز دیجیتال

بیش از 600 هزار دلار سود یک معامله گر از خرید و فروش این ارز دیجیتال!

در آخرین قسمت از سری سود بازار کریپتو، یک معامله گر با سرمایه گذاری در GameStop Tokens (GME) توانست بیش از 600000 دلار درآمد کسب کند. این داستان نشان می دهد که فضای کریپتو چقدر برای کسب سود و از دست دادن سرمایه دارد. در زیر به جزئیات سود این معامله گر خواهیم پرداخت.
بر اساس گزارش LookonChain، این معامله گر با استفاده از 12110 توکن Solana (SOL) 135 میلیون توکن GME خریداری کرد که به ارزش تقریبی 2 میلیون دلار (0.0148 دلار برای هر توکن) است. پس از این اقدام، سرمایه گذار مذکور چهارمین دارنده توکن های GME شد.

او سپس 118 میلیون توکن GME را به قیمت 2.33 میلیون دلار (0.01975 دلار برای هر توکن) فروخت. با وجود این فروش، او هنوز 16.94 میلیون توکن GME دارد که در حال حاضر ارزش آن ها 288000 دلار است، این تراکنش ها باعث شد که این معامله گر به سود خالص 618000 دلار دست یابد.
در اوج GME، سود بالقوه یک معامله گر می تواند بیش از 2 میلیون دلار باشد که منعکس کننده ماهیت بی ثبات بازار ارزهای دیجیتال است. این نوسانات فرصت هایی را برای سود و زیان بزرگ ایجاد می کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا