اخبار ارز دیجیتال

بیل گیتس می گوید هوش مصنوعی می تواند جهان را به مکانی عادلانه تبدیل کند

بنیانگذار مایکروسافت پیش‌بینی‌های خود را برای هوش مصنوعی در سال آینده منتشر کرد و گفت که معتقد است می‌توان از فناوری هوش مصنوعی برای تبدیل جهان به مکانی منصف‌تر استفاده کرد.

بیل گیتس سرمایه گذار و بنیانگذار مایکروسافت در پست وبلاگ پیش بینی خود در سال 2024 گفت که او معتقد است هوش مصنوعی (AI) می تواند جهان را به مکانی عادلانه تبدیل کند، این کارآفرین میلیاردر گفت اگر سرمایه گذاری هوشمند در Done Now انجام شود، می توان از هوش مصنوعی برای کاهش یا حتی حذف استفاده کرد. زمان بین نوآوری های جدید رسیدن به جهان غنی و فقیر.

به گفته گیتس، درس‌های اصلی که باید از موارد استفاده از هوش مصنوعی، به‌ویژه در صنعت سلامت جهانی آموخت، این است که محصولات هوش مصنوعی باید برای افرادی که از آن‌ها استفاده می‌کنند، در کشورهایی با درآمد بالا، مانند پیش‌بینی، طراحی شوند. ایالات متحده آمریکا من حدس می‌زنم که ما 18 تا 24 ماه با سطوح قابل توجهی از استفاده از هوش مصنوعی توسط جمعیت عمومی فاصله داریم.

او گفت که در کشورهای آفریقایی انتظار دارد طی سه سال آینده سطوح قابل مقایسه ای از پذیرش را ببیند، که هنوز یک شکاف است اما بسیار کمتر از زمان تاخیری است که در سایر نوآوری ها دیده ایم، اگرچه گیتس قبلاً گفته بود که بینش امسال در مورد انواع وظایفی که هوش مصنوعی می‌تواند به تنهایی انجام دهد و کارهایی که مانند Campilot انجام می‌دهد، او گفت که هنوز راه زیادی با موانعی مانند مقیاس‌بندی پروژه‌ها بدون افت کیفیت و ایجاد دسترسی باطنی با بهره‌وری طولانی‌مدت وجود دارد.

در اوایل سال، گیتس پیش بینی کرد که عصر هوش مصنوعی آغاز شده است و این فناوری را مانند تلفن های همراه و اینترنت انقلابی خواند. در سال گذشته، افزایش سریع هوش مصنوعی مولد تقریباً تمام صنایع بزرگ جهان را مختل کرده است، از هندوستان از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی آب و هوا به‌طور قابل‌پیش‌بینی‌تری استفاده می‌کند تا ساخت اتاق‌های خبر کامل بر اساس هوش مصنوعی.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا