اخبار ارز دیجیتال

تایید ETF بیت کوین بازار ارزهای دیجیتال را تقویت نمی کند

داده های گزینه ها از Greeks.Live نشان داد که نوسانات ضمنی گزینه های مجاور ETF از 12 ژانویه کاهش یافته است، نه افزایش.

بر اساس توئیتی از Greeks.Live، Greeks.live، یک پلتفرم معاملاتی گزینه های ارز دیجیتال، پس از تصویب قانونگذاران آمریکایی صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) با داده های پلتفرم آن، امیدها به افزایش قابل توجه قیمت را کاهش داد. از پلتفرم معاملاتی آن نشان می دهد که با وجود گمانه زنی ها در مورد تایید SEC برنامه ETF بیت کوین Spot در سه شنبه آینده، نوسانات کمی در نوسانات ضمنی (IVs) و قیمت ها وجود داشته است.

ترم چهارم انتظارات بازار از تغییرات آتی در قیمت قرارداد اختیار معامله را اندازه گیری می کند. به گزارش رویترز، SEC ایالات متحده ممکن است از متقاضیان برای ETF بیت کوین در اوایل هفته آینده دعوت کند، که انتظار می رود پیشرفت قابل توجهی برای بازار ارزهای دیجیتال باشد. این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا ETF های تحت حمایت بیت کوین را در صرافی های تنظیم شده معامله کنند، اما این توییت در واکنش به این خبر شاهد فعالیت کم غیرمنتظره بازار بود.

داده‌های گزینه‌ها نشان می‌دهد که نوسانات ضمنی گزینه‌های مجاور ETF از 12 ژانویه کاهش یافته است، نه افزایش، و همچنین حجم معاملات این گزینه‌ها به طور قابل‌توجهی پایین بوده و تنها 2 درصد از کل گردش مالی روز را به خود اختصاص داده است. با بینش، Greeks.live استدلال می کند که بازار قبلاً تأیید بالقوه ETF بیت کوین را در نظر گرفته است، به عبارت دیگر، فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که این اتفاق بیفتد و موقعیت خود را مطابق با آن تنظیم کنند، که در نتیجه تأثیر محدودی بر قیمت ها و نوسانات خواهد داشت. تایید واقعی

مدیران دارایی BlackRock، Valkyrie و Van Eck در 29 دسامبر، آخرین روزی که SEC آنها را در ژانویه 2024 بررسی می کند، فرم S 1 اصلاح شده را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کردند. Invesco Galaxy، Bitwise، WisdomTree و Fidelity Form S 1 در نظر دارند تا پس از ثبت نام های به روز شده بلک راک، جین استریت و جی پی مورگان اوراق بهادار را به عنوان شرکت کنندگان مجاز در پیشنهاد پیشنهادی بیت کوین ETF نام می برد، بلک راک قبلاً مشخص کرده بود که از یک مدل فقط نقدی استفاده می کند، این اولین کاربری بود که تراکنش را در سرویس شبکه وثیقه توکن شده جی پی مورگان انجام داد. 11 اکتبر.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا