اخبار ارز دیجیتال

تبلیغات بیت کوین ETF ممکن است از دوشنبه در گوگل ظاهر شود

از آنجایی که گوگل 100000 جستجو در ثانیه انجام می دهد، جامعه رمزنگاری تاثیر بالقوه بر ETF بیت کوین را در نظر می گیرد.

در روز دوشنبه، گوگل آماده است تا قوانین خود را به‌روزرسانی کند که به آنها اجازه می‌دهد برخی محصولات ارزهای دیجیتال در موتور جستجوی اصلی تبلیغ شوند، و صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) به نظر می‌رسد که معیارها را برآورده می‌کنند و باعث گمانه‌زنی‌های صنعت می‌شود. در دسامبر 2023 تبدیل به رمزارز شد. کوین تلگراف گزارش داد که سیاست تبلیغاتی مرتبط با ارزهای دیجیتال گوگل در 29 ژانویه مورد بازنگری قرار خواهد گرفت تا با تایید اخیر 11 درخواست برای پول ETF بیت کوین از طریق بیت کوین، امکان هدف قرار دادن تبلیغات توسط تبلیغ کنندگان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده فراهم شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در 10 ژانویه، سرمایه گذارانی که سهام ETF بیت کوین Momentum را خریداری می کنند، سهمی در دارایی بیت کوین صندوق دریافت می کنند و این نیازهای به روز شده گوگل را برآورده می کند.

محصولات مالی که به سرمایه گذاران اجازه می دهد واحدهایی را در تراست هایی که دارای استخرهای بزرگی از ارز دیجیتال هستند معامله کنند. بر اساس داده‌های اخیر DemandSage، بر اساس داده‌های اخیر DemandSage، گوگل روزانه 8.55 میلیارد جستجو را پردازش می‌کند، اما گوگل محصولات مجاز را در تبلیغات اعتماد در ارزهای دیجیتال مبهم نگه داشته است.

در همین حال، یکی از بزرگترین تراست های بیت کوین، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، اخیراً در اوایل این ماه به عنوان بخشی از یک دسته تأیید شده از برنامه های ETF بیت کوین نقطه ای، به ETF بیت کوین تبدیل شد، که قبلاً سهام GBTC را در بازار اولیه فقط برای سرمایه گذاران معتبر خریداری کرده بود. و مشروط به یک دوره نگهداری شش ماهه، سرمایه گذاران معتبر باید دارایی خالص بیش از 1 میلیون دلار یا بیش از 200000 دلار درآمد کسب شده در دو سال گذشته داشته باشند، این قوانین برای محافظت از سرمایه گذاران بالقوه با دانش محدود در برابر سرمایه گذاری های مخاطره آمیز طراحی شده اند. ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه آنها شود.

با این حال، ETF های بیت کوین نقطه ای برای عموم مردم در دسترس هستند و تحت قانون اوراق بهادار SEC در سال 1993 محافظت می شوند، و آنها را به طور بالقوه گزینه ای امن تر برای گوگل برای در نظر گرفتن تبلیغات تبدیل می کند. مایکل ون د پاپ، تاجر معروف ارزهای رمزنگاری شده در آگوست 2021 نسبت به تاثیر تبلیغات گوگل خوش بین بود. محصولات مرتبط با بیت کوین را به ویژه با توجه به بررسی اکتبر 2021 رئیس SEC از ETFهای آتی بیت کوین ارائه خواهد کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا