اخبار ارز دیجیتال

تبلیغات رونی بیت کوین ناپدید می شوند، تراکنش ها 84 درصد کاهش می یابد

پروتکل بیت کوین رونز منجر به افزایش اولیه تراکنش های بیت کوین شد که در اوج خود به بیش از 50 درصد رسید.

پروتکل بیت کوین رونز در حال تلاش برای حفظ سهم خود از تراکنش های بیت کوین است. از زمان راه‌اندازی آن در 20 آوریل، تراکنش‌های بیت‌کوین در هشت روز مختلف، بیشتر در تعطیلات آخر هفته، مصادف با چهارمین نصف شدن بیت‌کوین ناشی از افزایش حجم تراکنش‌ها در بلاک‌چین بیت‌کوین، بر ترافیک بلاک چین تسلط داشتند، درآمد استخراج بیت‌کوین برای اولین بار از 100 میلیون دلار گذشت. درآمد روزانه 107.7 میلیون دلار را ثبت کرد و تراکنش های منتسب به پروتکل Runes بیش از 50 درصد از کل تراکنش های بیت کوین را تا 24 آوریل به خود اختصاص دادند و در 23 آوریل به اوج خود رسید که این تراکنش ها 81.3 درصد از پهنای باند را به خود اختصاص دادند. اکنون، تا 2 می، این رقم به 11.1 درصد کاهش یافته است.

تبلیغات Rune در آخر هفته بعد در 4، 5 و 6 مه دوباره افزایش یافت، اما از آن زمان روند نزولی داشته است، از 22 می، رون ها 12.7 درصد از تراکنش های بیت کوین را تشکیل می دهند، بسیار بیشتر از بیت کوین معمولی (0.7 درصد) و BRC 20 (1.5). درصد)، بقیه توسط BTC گرفته شد، و در نتیجه تراکنش‌های رونی بیش از 84 درصد از اوج خود کاهش یافته است، رونز بخشی از یک جنبش توسعه گسترده‌تر به نام مالی است که به بیت‌کوین غیرمتمرکز (DeFi) یا BTCFi معروف است. برای افزودن ابزارهای بیشتر به شبکه بیت کوین، با اضافه شدن پروتکل تازه راه اندازی شده به Ordinals و BRC 20، شبکه بیت کوین رکورد 926000 تراکنش روزانه را ثبت کرد، اما بازار فرصت واقعی برای پروتکل Runes تنها ماه ها پس از موج اول ظاهر می شود. هیاهوی سرمایه گذاران از بین رفت.

نظرخان، بنیانگذار و مدیر عامل TeraWulf، در گفتگو با کوین تلگراف، گفت که رون ها و دستورات ارزش فضای بلوک را نشان می دهد، شبکه بیت کوین غیرمتمرکز، امن ترین و قدرتمندترین شبکه است، بنابراین کاربردها و ارزش هایی از این شبکه وجود خواهد داشت. بلوک فضا وجود داشت

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا