اخبار ارز دیجیتال

تتر از 53500 تومان گذشت! وضعیت بازار کریپتو چگونه است؟

دیروز قیمت تتر حدود 52500 تومان بود و در زمان نگارش این مطلب قیمت از 53500 تومان عبور کرده است. کارشناسان بر این باورند که افزایش تنش ها در منطقه خاورمیانه می تواند به افزایش تتر کمک کند. حال سوال اصلی این است که رشد قیمت تتر تا کجا ادامه دارد و آیا سیاستمداران اجازه تصرف کانال های بالاتر را خواهند داد یا خیر؟

به گزارش کوین اکسو، روند صعودی تتر در روزهای اخیر احتمال عبور از مقاومت 54 هزار تومانی را تقویت کرده است. ناظران بر این باورند که اگر امروز این اتفاق بیفتد، تا پایان هفته قیمت تتر بر مقاومت های بیشتری غلبه خواهد کرد. افزایش درگیری های نظامی در خاورمیانه، اخبار سیاسی منفی و افزایش تقاضای بازار ممکن است سوخت رالی صعودی تتر را فراهم کند، اما از سوی دیگر، سیاستمداران و بازارسازان معمولا سعی می کنند با تزریق مجدد یا به اصطلاح ارز از رشد هیجانی قیمت جلوگیری کنند. در چنین شرایطی پاشیدن

افزایش ریسک ناشی از بحران های سیاسی یا نظامی، خریداران بیشتری را به سمت بازار ارز و طلا می فرستد. این یک پدیده قدیمی و رایج است و اگر معادلات نظامی از کنترل خارج شود، قیمت سرسام آور Tether دور از ذهن نیست. با این حال، طرفین در ماه‌های اخیر نشان داده‌اند که تمایلی به تشدید درگیری ندارند و این موضوع می‌تواند باعث اصلاح زودهنگام قیمت شود. سیاست های پولی همراه با رفتار سیاسی و تعاملات منطقه ای در روزهای آینده روند قیمت تتر را تا پایان سال 1402 تعیین خواهد کرد.

وضعیت بیت کوین و بهترین آلتکوین ها چگونه است؟

پس از سقوط به سطح 42000 دلار، اکنون بیت کوین وارد موقعیت خنثی شده است که احتمال بازگشت قیمت را تقویت کرده است. در طول روز و شب گذشته، قیمت بیت کوین همچنان در حدود 42500 دلار بدون تغییرات قابل توجه معامله می شود.

شاخص ترس و حرص که در 60 قرار دارد، عقب نشینی بزرگی را از حالت طمع شدید به ما یادآوری می کند. تسلط بیت کوین نیز در آستانه سقوط به زیر 51 درصد است که با ادامه روند فعلی و از بین رفتن تمایلات صعودی برای بیت کوین دور از ذهن نیست.

سولانا دیروز بیش از 5.5 درصد افزایش یافت و به 96.48 دلار رسید. اتریوم همچنین توانست سطح 2540 دلار را حفظ کند.

دیروز، Celestia (TIA) 13٪ افزایش یافت و Ethereum Classic (ETC) 6.5٪ سقوط کرد، به ترتیب بهترین و بدترین عملکرد در 100 ارز دیجیتال برتر. کاهش و افزایش محدود نشان می دهد که بازار وارد یک رکود موقت پس از بیت کوین شده است و به وضوح هیجان صعودی و نزولی مرتبط با ETF های بیت کوین خیلی زود از بین خواهد رفت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا