اخبار ارز دیجیتال

تتر بازوی جدیدی را برای ایجاد و هماهنگی ابتکارات آموزشی راه اندازی می کند

مدیر عامل شرکت پائولو آردوینو گفت آموزش ابزارهایی را برای تسریع بازنویسی تاریخ اقتصادی فراهم می کند.

تتر یک شعبه آموزشی ایجاد کرده است که دوره‌ها، کارگاه‌ها و سایر منابع را برای توسعه مهارت‌ها در فناوری بلاک چین و سایر زمینه‌های دیجیتال ارائه می‌دهد، شعبه جدید Tether، صادرکننده Tether، بزرگترین سکه پایدار جهان با ارزش بازار، ارائه یک محیط آموزشی هوشمند. Tether Edu با همکاری متخصصان و پیشگامان حوزه های خود، به ویژه بر بازارهای نوظهور در آفریقا، آمریکای لاتین، خاورمیانه، اروپا، کشورهای مشترک المنافع و آسیا تمرکز خواهد کرد، علاوه بر تلاش های بلاک چین، آموزش آن به موضوعات نیز تعمیم خواهد یافت. مانند طراحی، هوش مصنوعی و کدنویسی.

بر اساس بیانیه ای، تتر ادو همچنین ابتکارات آموزشی موجود این شرکت از جمله همکاری با آکادمی صنعت دیجیتال در گرجستان و صرافی ارز دیجیتال Bitkub در تایلند را هماهنگ خواهد کرد. تتر همچنین حامی مدرسه تابستانی Plan B در لوگانو، سوئیس است. پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، گفت: ما قویاً معتقدیم که ابزارهای مالی نمونه USDt فقط ابزارهای مبادله نیستند، بلکه کاتالیزورهایی هستند که می توانند تاریخ اقتصادی را بازنویسی کنند.

در پستی در X، آردوینو نشان داد که حداقل برخی از ارسال‌ها ممکن است پرداخت شوند. پروژه ای که هنوز راه اندازی نشده است در حال حاضر به دنبال استخدام مدیران منابع انسانی و مالی است، Tether در یک زمینه شلوغ جای خود را می گیرد. به عنوان مثال، چندین شرکت رمزنگاری منابع آموزشی مختلفی ارائه می‌دهند، از راهنماهای آنلاین گرفته تا دوره‌هایی مانند دوره رایگان برنامه‌نویسی XRP Ledger نه ساعته XRPL که در وب‌سایت آن موجود است، در حالی که سایرین مطالب هدفمندتری را ارائه می‌دهند، مانند برنامه Trezor در غرب آفریقا، در صنعت همچنین دوره‌های صدور گواهینامه پولی مانند دوره‌های ارائه شده توسط شورای بلاک چین و شورای دارایی‌های دیجیتال حرفه‌ای‌های مالی وجود دارد. آموزش بلاک چین نیز در دانشگاه‌های سراسر جهان مانند غول‌های فناوری IBM، Oracle، Cisco، Amazon و گوگل و شرکت های پیشرو در صنایع سنگین به دنبال کارگرانی با مهارت های بلاک چین هستند. دوره های مرتبط با بلاک چین را می توان در دانشگاه های بزرگی مانند MIT، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد و همچنین موسسات محلی کوچکتر یافت.

دانشگاه ها اغلب مخاطبان خود را از طریق دوره های آنلاین خود یا از طریق رسانه ها گسترش می دهند، به عنوان مثال، ارائه دهنده دوره های آنلاین Coursera نیز 832 دوره آموزشی بلاک چین را ارائه می دهد که به صورت رایگان یا با هزینه نسبتا کم در دسترس هستند. این دوره ها توسط دانشگاه ها و شرکت های بزرگ در وب سایت ارائه می شوند، بیست و پنج دوره از دوره های Coursera در سطح پیشرفته هستند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا