اخبار ارز دیجیتال

تتر تایید یا رد نمی کند که آیا USDT را در Tron ترک خواهد کرد

تتر مشخص نکرد که آیا قصد دارد به پشتیبانی از Tron پس از خروج رقیب Circle به دلیل نگرانی های امنیتی شبکه پایان دهد یا خیر.

تتر در بیانیه ای اعلام کرد که پس از اینکه رقیب Circle استخراج استیبل کوین خود را در بلاک چین در روز سه شنبه 20 فوریه متوقف کرد، تتر، ناشر استیبل کوین، پاسخ قطعی در مورد اینکه آیا پشتیبانی از شبکه Tron را متوقف خواهد کرد یا خیر، نداده است. کوین تلگراف در پاسخ به سوالی در مورد Circle و اینکه آیا تتر اقدامی مشابه را در نظر دارد، به کوین تلگراف گفت که توکن های تتر بر روی چندین بلاک چین صادر می شوند که به سادگی لایه هایی برای انتقال چنین توکن هایی هستند.

Tether توانایی ذخیره تراکنش ها را در هر لایه انتقال مستقیماً پشتیبانی شده برای انجام عملکردهای انطباق خود حفظ می کند، اما Tether به طور فعال ایمنی هر یک از لایه های حمل و نقل پشتیبانی شده را اعمال می کند تا بالاترین استانداردها را تضمین کند. طبق داده های CoinGecko، Tether بزرگ ترین لایه است. استیبل کوین با ارزش بازار 97.7 میلیارد دلار و پس از آن USD Circle با 28 میلیارد دلار قرار دارد.

بر اساس گزارش شفافیت تتر در 21 فوریه، شبکه Tron بیش از 51.8 میلیارد USDT دارد که شامل بیش از نیمی از تقریباً 101 میلیارد توکن USDT صادر شده در چندین بلاک چین، 76.2 میلیون دلار اضافی برای تامین نقدینگی کوتاه مدت برای توکن ها در Tron است. تتر در پاسخ به اعلامیه 20 فوریه Circle گفت که از رده خارج شده است و شرکت فاش کرد که فورا استخراج USDC Tron را متوقف می کند و پشتیبانی از شبکه را به تدریج متوقف می کند و گفت که این تصمیم در راستای تلاش ها برای اطمینان از مطابقت USDC است. قابل اعتماد، شفاف و ایمن باقی می ماند.

در ماه ژانویه، گزارشی از سازمان ملل اعلام کرد که USDT در بلاک چین Tron به دلیل سهولت، ناشناس بودن و کارمزدهای پایین تراکنش به گزینه ای ارجح برای کلاهبرداری سایبری و پولشویی در جنوب شرقی آسیا تبدیل شده است، گزارشی که تتر رد کرد. و گفته می شود که سازمان ملل ردیابی USDT و سابقه همکاری این شرکت با مجریان قانون را نادیده گرفته است و خاطرنشان می کند که بیش از 300 میلیون دلار USDT مورد استفاده در جنایات را در چند ماه گذشته مسدود کرده است، از جمله 225 میلیون دلار که در نوامبر 2023 ضبط شد. به عنوان بخشی از تحقیقات ایالات متحده در مورد یک سندیکای قاچاق انسان در جنوب شرقی آسیا مسدود شد.

گروه ناظر اخلاق کمپین برای پاسخگویی در نوامبر 2023 به سناتورهای آمریکایی نوشت که نام ترون در چندین اقدام بین‌المللی اجرای قانون شامل میلیاردها دلار در معاملات توسط گروه‌های جرایم سازمان‌یافته و افراد تحریم‌شده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مارس 2023 از بنیاد ترون و بنیانگذار جاستین سان شکایت کرد و ادعا کرد که آنها درگیر اوراق بهادار ثبت نشده و معاملات دستکاری شده اند که سان آن را رد می کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا