اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل فنی گوریلا: آیا شانسی برای افزایش قیمت GORILLA تا 0.01 دلار وجود دارد؟

گوریلا (GORILLA)، میم کوین معرفی شده برای متحول کردن چشم انداز ارز دیجیتال، در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بوده است. گوریل در حال حاضر با قیمت 0.0052 دلار معامله می شود که نسبت به روز گذشته 19.46 درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت قابل توجه در ارزش بازار گوریل نیز منعکس شده است که اکنون به 4.4 میلیون دلار می رسد. حجم معاملات گوریل با افزایش خیره کننده 494 درصدی به حدود 4 میلیون دلار رسید.
تجزیه و تحلیل فنی گوریلا: آیا شانسی برای افزایش قیمت GORILLA تا 0.01 دلار وجود دارد؟قیمت گوریل در هفته گذشته روندی صعودی داشت و از 0.0036 دلار به بالای 0.0050 دلار رسید که به دلیل افزایش اعتماد سرمایه گذاران و پیشرفت مثبت پروژه بود.
به گفته تحلیلگران، اگر این روند ادامه یابد، شکستن سطح مقاومت 0.0052 دلار محتمل به نظر می رسد. در این صورت، احتمال ادامه افزایش قیمت تا سطح 0.006 دلار یا حتی فراتر از آن، تا 0.01 دلار در آینده نزدیک وجود دارد.
در مقابل، تغییر در احساسات بازار می تواند منجر به تثبیت قیمت گوریل در منطقه حمایت 0.0051 دلار شود. در صورت یک روند نزولی، قیمت می تواند تا 0.005 دلار کاهش یابد.

در همین حال، شاخص های فنی در نمودار روزانه چشم انداز متفاوتی را برای گوریل نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) حدود 66 است که نشان دهنده موقعیت خنثی است. با این حال، شاخص میانگین جهت دار (ADX) نسبتا پایین در 16.47 باقی ماند که نشان می دهد قدرت روند همچنان ضعیف است. در مقابل، اندیکاتور Awesome Oscillator (AO) حرکت مثبتی را نشان داد و مقدار آن 0.000084 است که نشان دهنده چشم انداز صعودی است.
تجزیه و تحلیل فنی گوریلا: آیا شانسی برای افزایش قیمت GORILLA تا 0.01 دلار وجود دارد؟از سوی دیگر، MACD یک صلیب صعودی تشکیل داده است که نشان دهنده حرکت مثبت در کوتاه مدت است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا