اخبار ارز دیجیتال

تحلیل و پیش بینی روند Dogecoin: آیا قیمت DOGE به زودی به 0.3 دلار خواهد رسید؟

قیمت Dogecoin (DOGE) اخیراً یک جهش قابل توجه از 0.12 دلار به 0.22 دلار را تجربه کرده است. این افزایش قیمت مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت. با این حال، یک نگاه دقیق تر نشان می دهد که رسیدن Dogecoin به 0.30 دلار ممکن است در آینده نزدیک چندان محتمل نباشد.

فروش دوج کوین توسط نهنگ های بازار

یکی از سیگنال های مهم کاهش علاقه سرمایه گذاران بزرگ و نهنگ ها به Dogecoin است. تعداد آدرس‌های با حجم بالا که حداقل 10 میلیون Dogecoin دارند در حال کاهش است. این ممکن است به کسب سود پس از افزایش اخیر قیمت اشاره داشته باشد. فروش دارایی های صید نهنگ می تواند منجر به افزایش عرضه در بازار و در نتیجه فشار نزولی بر قیمت ها شود.dogecoin-قیمت-نهنگ-فروش-فنی

با وجود کاهش دارایی‌های نهنگ، قیمت Dogecoin همچنان در حال افزایش است. این نشان می دهد که عوامل دیگری نیز بر ارزش Dogecoin تأثیر می گذارد. این واگرایی همچنین ممکن است نشانه ورود به مراحل پیچیده تر مرحله کشف قیمت باشد.

تجزیه و تحلیل فنی Dogecoin

برای مطالعه دقیق تر روند بازار، تحلیلگران شاخص های فنی مختلفی مانند میانگین متحرک نمایی (EMA) و شاخص های دیگری مانند SAR سهمی یا توقف و بازگشت (SAR) و شاخص میانگین جهت دار (ADX) را مطالعه کرده اند.

اگرچه خطوط EMA در حال حاضر روند صعودی را برای Dogecoin نشان می دهند، اندیکاتور ADX که برای اندازه گیری قدرت روند استفاده می شود، مقدار 33.9 را نشان می دهد. این رقم روندی با قدرت متوسط ​​را نشان می دهد و نمی تواند تضمینی برای ادامه روند صعودی و شکستن رکوردهای جدید قیمت باشد.

از سوی دیگر، نشانگر SAR نیز سیگنال هایی در مورد تغییر احتمالی روند صعودی ارسال می کند. SAR بالای شمع های قیمت نشان می دهد که روند صعودی در حال از دست دادن قدرت است و ممکن است در آینده شاهد روند نزولی باشیم.dogecoin-قیمت-نهنگ-فروش-فنی

در زمان نگارش این مقاله، قیمت Dogecoin در 0.1832 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 11.11 درصد کاهش داشته است. اگر این ارز دیجیتال وارد مرحله تثبیت شود، انتظار می رود قیمت بین 0.17 تا 0.20 دلار در نوسان باشد. از سوی دیگر، شروع یک روند نزولی می تواند قیمت را تا محدوده 0.12 دلار کاهش دهد.

با در نظر گرفتن همه این سیگنال ها، بعید به نظر می رسد که Dogecoin در آینده نزدیک به هدف 0.30 دلار برسد و در عوض ممکن است شاهد یک بازار خنثی یا نزولی برای این ارز دیجیتال باشیم. با این حال، به خاطر داشته باشید که تحولات آینده بازار و همچنین اخبار و رویدادهای مرتبط با Dogecoin ممکن است بر روند قیمت آن تأثیر بگذارد. بنابراین، سرمایه گذاران باید با بررسی مداوم شرایط و انجام تجزیه و تحلیل دقیق وارد بازار دوج کوین یا خارج شوند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا