اخبار ارز دیجیتال

ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا دیگر مخالف بیت کوین نیست و می گوید می تواند با آن زندگی کند

کاربران X اشاره کردند که حرکت اخیر ترامپ به بیت‌کوین تنها می‌تواند یک تاکتیک مرتبط با انتخابات برای جذب رای‌دهندگان متمرکز بر رمزنگاری باشد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، موضع خود را در مورد بیت کوین از ضد بیت کوین تغییر داد و آن را کلاهبرداری در دوران ریاست جمهوری خود خواند، ترامپ اکنون می گوید که این چیزی است که می تواند با آن زندگی کند و ضمن اذعان به تقاضای رو به رشد آن، در طی مصاحبه اخیر با فاکس، ترامپ به این موضوع اشاره کرد. در مورد دیدگاه خود در مورد رشد ارز دیجیتال چین و اینکه آیا راه درست مقابله با آن از طریق بیت کوین، یک شبکه ارزی غیرمتمرکز است، پرسید؟ ترامپ در پاسخ با اشاره به اینکه دلار آمریکا همچنان ارز منتخب اوست، اما همچنین به محبوبیت روزافزون اذعان کرد. پذیرش بیت کوین، من دلار را دوست دارم، اما بسیاری از مردم آن را دوست دارند (کوین بیت) و صادقانه بگویم، زندگی خود را از دست داده است، همانطور که می دانید، احتمالاً باید مقرراتی را انجام دهید، اما بسیاری از مردم آن را پذیرفته اند و من افرادی را می بینم که می خواهند بیت کوین و شما بپردازند. ترامپ توضیح داد که چیز جالبی می بینید، بنابراین من می توانم با آن زندگی کنم.

تغییر موضع اخیر ترامپ در مورد بیت کوین در تضاد با دیدگاه های قبلی او در زمان ریاست جمهوری است، زمانی که ترامپ نه تنها بیت کوین را محکوم کرد، بلکه آن را کلاهبرداری خواند و ظاهراً به وزیر خزانه داری کوین برود دستور داد که به دنبال بیت کوین ترامپ باشد که در حال حاضر برای ریاست جمهوری آمریکا در انتخابات 2024 و مردم کمپین می کند. بر این باورند که تغییر اخیر او در موقعیت بیت کوین را می توان به همین دلیل نسبت داد، بسیاری از کاربران X معتقدند که ترامپ نمی تواند جامعه رو به رشد کریپتو را نادیده بگیرد، چندین نفر دیگر نیز اشاره کردند، زیرا او دقیقا همان کاری را انجام می دهد که ترامپ به بهترین شکل انجام می دهد، او به طور کامل به یک روش متعهد نیست.

طرفداران کریپتو بر این باورند که ترامپ عمدا یک تصمیم طرفدار بیت کوین را حذف می کند و سپس دلار طرفدار آمریکا را حذف می کند تا نظر را ارزیابی کند. با توجه به محبوبیت بیشتر، بسیاری از سیاستمداران در طول سال‌ها از ارز دیجیتال در کمپین‌های انتخاباتی خود به عنوان راهی برای جذب نسل جدیدی از رای‌دهندگان استفاده کرده‌اند، و این ارز دیجیتال را برای رای‌دهندگان آگاه به فناوری جذاب می‌کند و ترامپ در حال حاضر در رقابت با نامزد جمهوری‌خواه پیشرو است. برای رئیس جمهور نیکی هیلی

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا